1000 licencji na Trend Micro Online Guardian

Dodał: admin kwiecień - 11 - 2011

trend-micro-online-guardian Trend Micro, duża międzynarodowa firma znana z produkcji oprogramowania zabezpieczającego komputery przed złośliwym oprogramowaniem przygotowała mały konkurs dla swoich klientów. Powodem do przeprowadzenia akcji jest premiera nowego produktu tej firmy – Trend Micro Online Guardian. Z tej okazji Trend Micro ma dla nas do rozdania aż 1000 legalnych i darmowych kluczy licencyjnych pozwalających na używanie pełnej wersji programu. Standardowo produkt ten oferowany jest w cenie 30 funtów za roczną subskrypcję. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Promocja przeznaczona przede wszystkim dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Konkurs trwa do 17 kwietnia.

Trend Micro Online Guardian to produkt, który pomoże nam zapewnić odpowiedni poziom ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem i nieodpowiednimi treściami w stosunku do dzieci korzystających z komputera. Jeżeli szukacie właśnie programu do kontrola rodzicielskiej to warto się przyjrzeć, co przygotowali inżynierowie Trend Micro.

Praca Trend Micro Online Guardian – podobnie jak działanie innych aplikacji tego typu – sprowadza się przede wszystkim do monitorowania aktywności użytkownika komputera. Produkt monitoruje aktywność w portalach społecznościowych, korzystanie z komunikatorów internetowych, kontroluje przeglądane pliki wideo i zdjęcia, a także śledzi wyszukiwane słowa kluczowe i w razie potrzeby blokuje nieodpowiednie treści.

Oczywiście Trend Micro Online Guardian wyposażony został w rozbudowane filtry pozwalające na blokowanie wybranych kategorii stron internetowych zawierających potencjalnie nieodpowiednie treści. Program zapobiega także pochopnemu podawaniu wrażliwych danych osobowych jak np. adresy e-mail, hasła, numery kart kredytowych. Inną ciekawą funkcją jest możliwość ustawienia limitu czasu korzystania  z komputera, dzięki czemu dziecko nie będzie godzinami przesiadywać przed ekranem.

Jak zdobyć Trend Micro Online Guardian za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić bardzo prosty formularz rejestracyjny. Wylosowane osoby otrzymają wiadomość e-mail z kluczem licencyjnym do programu.
Zgodnie z regulaminem w konkursie mogą wziąć udział tylko mieszkańcy Stanów Zjednocznych, adresy e-mail z polskimi końcówkami nie będą więc przyjmowane.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.