AVCWare iPod Computer Transfer za darmo

Dodał: admin kwiecień - 17 - 2011

avcware-ipod-computer-transfer Nową promocję przygotowali również dla nas właściciele serwisu BrotherGiveaway. Efektem ich współpracy z firmą AVCWare Studio jest oferta oprogramowania służącego do przenoszenia danych z urządzeń Apple iPod na komputer PC. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AVCWare iPod Computer Transfer. Z informacji na stronie producenta wynika, że produkt ten jest oferowany standardowo w cenie 19$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta wygasa jutro – 18 kwietnia o godz. 7:00 rano.

AVCWare iPod Computer Transfer to nie tylko program działający jak Apple iTunes, ale również narzędzie do kopiowania i tworzenia kopii zapasowych muzyki, zdjęć i klipów wideo przechowywanych na urządzeniu. Dzięki AVCWare iPod Computer Transfer łatwo przeniesiemy wszystkie te dane na swój komputer.

AVCWare iPod Computer Transfer pozwala również na synchronizację zdjęć, muzyki i filmów znajdujących się na Ipodzie z biblioteką iTunes. Program daje możliwość jednoczesnego podłączania kilku urządzeń Apple iPod/iPhone i bezpośredniego transferowania plików pomiędzy nimi.

AVCWare iPod Computer Transfer do swojego działania wymaga obecności systemu Microsoft Windows XP (w wersji z dodatkiem SP2 lub nowszej), Windows Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 33.7 MB.

Jak zdobyć AVCWare iPod Computer Transfer za darmo?

Należy odwiedzić stronę organizatora promocji i pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu wykorzystując odnośnik AVCWare-iPod-Computer-Transfer Free Download

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.