F-Secure Internet Security 2011 na pół roku za darmo

Dodał: admin kwiecień - 12 - 2011

f-secure-internet-security-2011 Miło mi donieść, że właśnie pojawiła się kolejna promocja pozwalająca na zgarnięcie licencji dla oprogramowania antywirusowego. Tym razem będziemy mieli okazję nacieszyć się najnowszą wersją pakietu zabezpieczającego firmy F-Secure. Przedmiotem promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji F-Secure Internet Security 2011 przez pół roku. Zakup pakietu wraz z roczną subskrypcją wiąże się z wydatkiem 169 zł. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Liczba promocyjnych licencji ograniczona do 8000 sztuk!

F-Secure Internet Security 2011 to znany i lubiany pakiet zabezpieczający zapewniający kompleksową ochronę przed wszystkimi typami szkodliwego oprogramowania, w najnowszej możliwej wersji.  Myślę, że większość czytelników wie czego spodziewać się po tym produkcie, nie będę więc się rozpisywał zbyt mocno. Poniżej kilka głównych cech produktu, którymi chwali się producent:

  • Oprogramowanie jest lekkie, dlatego nie odczujesz jego działania.
  • Łatwa instalacji i prosta obsługa, dzięki którym nie musisz nic konfigurować.
  • Całkowita ochrona zapewnianaprzezF-Secure Internet Security 2011 zabezpiecza komputer przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, dzięki stałym aktualizacjom i najnowszej technologii zapewniania bezpieczeństwa.
  • Bezpieczna zapora, czyli firewallblokujący intruzom dostęp do komputera.
  • Ochrona przeglądania, automatycznie blokuje szkodliwe witryny, umożliwiając bezpieczne korzystanie z internetu.
  • Filtry spamu i phishingu zapobiegają otrzymywaniu niechcianych wiadomości, które wypełniają skrzynkę pocztową lub próbują służą do kradzieży dane osobowe.
  • Ochrona rodzicielska, zapewnia zaawansowaną ochronę dzieci i pozwala najmłodszym bezpiecznie korzystać z internetu, zgodnie z ustawieniami określonymi przez rodziców.

Firma F-Secure chwali się również nagrodami i wyróżnieniami jakie otrzymał ich pakiet zabezpieczających. Wprawdzie dotyczą one poprzedniej wersji produktu – F-Secure Internet Security 2010 jednak stanowią jakiś wyznacznik jakości programu. F-Secure Internet Security otrzymał m.in nagrodę VB100 od serwisu virusbtn.com, nagrodę Adavanced + za wykrywanie zagrożeń na żądanie od AV-Comparatives oraz nagrodę Najlepszy wybór pod względem funkcji i szybkości działania od czasopisma Komputer Świat.

Jak zdobyć F-Secure Internet Security 2011 za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil producenta w serwisie Facebook i podać adres e-mail, na który zostanie przesłany klucz licencyjny.

Strona promocji


1 komentarz to “F-Secure Internet Security 2011 na pół roku za darmo”

  1. Rafał pisze:

    Super promocja 8000 użytkowników facebooka przez 6 miesięcy będzie korzystało z tego samego legalnego klucza licencyjnego do programu.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.