Fresh RAM przez 48h za darmo

Dodał: admin kwiecień - 9 - 2011

fresh-ram Na jednej z anglojęzyczny stron pojawiła się kolejna promocja oprogramowania służącego do przyspieszania działania komputera z systemem Windows poprzez optymalizację zużycia pamięci RAM. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja produktu firmy REOHIX – Fresh RAM w wersji 5.0. Produkt ten jest oferowany przez producenta w cenie 15$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna do poniedziałku 11 kwietnia do godz. 12:00.

Pamięć RAM to komponent, który w bardzo dużym stopniu wpływa na szybkość i komfort korzystania z komputera. Nadmierne zużycie pamięci operacyjnej i braki w jej rezerwach zawsze odbijają się niekorzystnie na pracy maszyny i mogą być źródłem wielu frustracji. Producent programu Fresh RAM oferuje nam możliwość przyspieszenia komputera bez potrzeby dokupowania dodatkowych kości pamięci.

Fresh RAM to proste w użycie narzędzie, które pozwoli w kilka chwil przyspieszyć działanie komputera. Zasada działania programu opiera się na optymalizacji pamięci RAM używanej przez uruchomione w komputerze programy.

Aplikacja została wyposażona w algorytmy analizujące aktualne zużycie pamięci i dokonujące optymalizacji w jak najbardziej efektywny sposób. Fresh RAM został wyposażony w kilka schematów optymalizacji w zależności od tego, jakie wyniki chcemy uzyskać. Oprócz tego produkt ten został wyposażony w dynamiczne wykresy pozwalające na śledzenie bieżącego zużycia zasobów systemowych.

Jak zdobyć Fresh RAM za darmo?

Należy odwiedzić stronę organizator promocji i przewinąć wyświetlaną stronę. W dolnej jej części znajdziemy odnośnik do pobrania pliku instalacyjnego oraz link do pliku tekstowego z kluczem licencyjnym.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.