GOTD: AllMySongs Database za darmo

Dodał: admin kwiecień - 24 - 2011

AllMySongs-Database To nie koniec świątecznych niespodzianek od Giveaway of the Day. Serwis ten przygotował na dzisiaj jeszcze jedną promocję oprogramowania, która pozwoli nam na zapanowanie nad swoją kolekcją plików muzycznych zgromadzonych na dyskach twardych. Przedmiotem promocji jest bowiem legalna i darmowa pełna wersja aplikacji katalogującej AllMySongs Database. Standardowa cena tego produktu poza niniejszą promocją to ok. 30$.  Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jest ograniczona czasowo i będzie aktywna jedynie do jutra – 25 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

AllMySongs Database to cyfrowa biblioteka muzyczna służąca do zarządzania i katalogowania plików muzycznych oraz płyt AudioCD. Program obsługuje najpopularniejsze formaty zapisu plików muzycznych, takie jak MP3, WMA, OGG itd. Jak zapewnia producent, dzięki tej aplikacji bez trudu znajdziemy interesujący nas utwór podając jego tytuł, autora, gatunek muzyczny itd.

Oprócz tego AllMySongs Database został wyposażony w funkcjonalność pozwalającą na automatyczne pobieranie z Internetu okładek albumów, zdjęć wykonowawców, biografii artystów czy informacji na temat płyt AudioCD.

Do poprawnego działania AllMySongs Database wymaga obecności systemu operacyjnego Windows 2003/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.4 MB.

Jak zdobyć AllMySongs Database za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.