GOTD: DVD X Player STD za darmo

Dodał: admin kwiecień - 2 - 2011

dvd-x-player-std Dzisiaj w GOTD znajdziemy promocję będącą efektem współpracy tego serwisu rozdawniczego z firmą Aviosoft zajmującą się produkcją oprogramowania do konwersji i edycji plików multimedialnych. Tym razem do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu DVD X Player w wersji STD będącego odtwarzaczem filmów na płytach DVD. Standardowo odtwarzacz ten jest oferowany w sprzedaży w cenie 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Zainteresowani zdobyciem darmowej licencji mogą ja uzyskać tylko do jutra – 3 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

DVD X Player STD to rozbudowany odtwarzacz filmów na płytach DVD pozwalający na wygodne oglądanie tych filmów na ekranie komputera. Istotną zaletą odtwarzacza programowego jest możliwość bezproblemowego ominięcia tzw. blokad i zabezpieczeń regionalnych.

Kolejną ciekawą funkcją programu DVD X Player STD jest moduł pozwalający na konwersję nagranych DVD do formatu HD-Video oraz plików audio w formacie  MP3 z przeznaczeniem dla urządzeń przenośnych, takich jak Apple iPod, iPhone, Sony PSP, Zune, BlackBerry, Zen, smartfony itd.

DVD X Player STD pozwala na odtwarzanie DVD/ VCD/ CD/ DivX/ XviD /MPEG-4/ QuickTime/ Real/ MacroMedia Flash. Produkt posiada wsparcie dla ścieżek dźwiękowych Dolby Digital 5.1(AC-3), DTS, Dolby Surround, 7.1 Channels. Ciekawą funkcją jest również możliwość automatycznego przeskakiwania ostrzeżeń przed kopiowaniem widniejących w pierwszych sekundach odtwarzanych filmów.

DVD X Player STD może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows 98/ 98SE/ ME/ NT/ 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 20.5 MB.

Jak zdobyć DVD X Player STD za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.