GOTD: EASEUS Partition Master 8.0.1 Pro za darmo

Dodał: admin kwiecień - 7 - 2011

easeus-part-master Dziś w serwisie GOTD kolejna szansa na zdobycie narzędzia będącego menadżerem partycji i służącym do zarządzania i wykonywania operacji na owych partycjach. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu EASEUS Partition Master w wersji 8.0.1 Professional. Zainteresowani zakupem tego produktu na standardowych warunkach musieliby się liczyć z wydatkiem rzędu 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Chętni na zgarnięcie darmowej licencji mają czas do jutra – 8 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Zauważmy, że chociaż EASEUS Partition Master dostępny jest w promocjach dosyć często, to wraz z tą ofertą uzyskujemy bezpłatny dostęp do najnowszej odsłony tego narzędzia, oznaczonej już numerem 8. Miłośnicy tego produktu z pewnością skorzystają i wypróbują najnowsze wydanie Partition Mastera ;)

Easeus Partition Master 8 Pro jest użytecznym narzędziem służącym do zarządzania partycjami na dyskach twardych. Z pomocą programu z łatwością wykonacie wszystkie podstawowe operacje jakie najczęściej wykonuje się na partycjach. Mam tu na myśli takie czynności jak tworzeniu nowych partycji, formatowaniu, zmianie rozmiaru istniejącej partycji oraz jej przenoszeniu lub kopiowaniu bez utraty zgromadzonych na niej danych.  Warto dodać, że EASEUS Partition Master potrafi także tworzyć partycje ukryte.

Znajdziemy tu także możliwość konwersji partycji z systemu FAT na NTFS, kasowanie partycji wraz z czyszczeniem danych w taki sposób by nie dało się ich odtworzyć, przebudowę sektora MBR, wykonywanie defragmentacji dysku czy testowanie dysku pod kątem bad sectorów.

Cóż nowego pojawiło się w Easeus Partition Master 8.0.1 Professional? Produkt ten oczywiście posiada wsparcie dla dysków twardych o pojemnościach od 2GB do 4TB, które zostało zaimplementowane wraz z wydaniem wersji 7. Natomiast nowością w „ósemce” jest wbudowany moduł pozwalający na tworzenie bootowalnych dysków startowych z wykorzystaniem WinPE 3.0 lub systemu Linux.

EASEUS Partition Master 8.0.1 Pro do swojego działania potrzebuje systemu operacyjnego Windows  2000/ XP/ Vista/ 7 (włącznie z SP1). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 41.7 MB.

Jak zdobyć pełną wersję Easeus Partition Master 8.0.1 Professional?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.