GOTD: Easy Macro Recorder 3.9 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 9 - 2011

easy-macro-recorder Weekend zaczyna się na dobre, jednak by tradycji stało się zadość, musimy zajrzeć na GOTD w poszukiwaniu nowej promocji ;) Dziś do wzięcia program dla osób poszukujących rozwiązania pozwalającego na zautomatyzowanie pracy wykonywanej na komputerze. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Easy Macro Recorder w wersji 3.9. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 10 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

GoldSolution Software to kolejny producent oprogramowania, który regularnie rozdaje swoje produkty w tego typu promocjach. Dziś do zgarnięcia najnowsza wersja Easy Macro Recordera. Z lakonicznych informacji na stronie producenta, wynika, że w stosunku do poprzedniej dostępnej w promocji wersji poprawiono szereg mniejszych błędów i usterek.

Easy Macro Recorder to proste narzędzie do tworzenia makr, czyli zdefiniowanej przez nas sekwencji czynności i poleceń, która jest zapisywana przez program. Odtworzenie zapisanego makra spowoduje wykonanie zdefiniowanych poleceń w dokładnie takiej kolejności jak przy nagrywaniu makra. Dzięki temu możemy zautomatyzować wykonywanie często powtarzających się czynności wykonywanych przez nas na komputerze.

Easy Macro Recorder potrafi nagrać wszelkie operacje wykonywane za pomocą myszki oraz wszelkie ciągi znaków wpisane za pomocą klawiatury. Program współpracuje z każdą aplikacją systemu Windows. Jak chwali się producent jest to narzędzie typu nagraj – zapisz – odtwórz, niewymagające od użytkownika żadnej wiedzy i umiejętności dotyczących programowania.

Easy Macro Recorder może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows w wersjach Windows 98/ SE/ ME/ NT/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu 2.42 MB.

Jak zdobyć Easy Macro Recorderv 3.9 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.