GOTD: Easy Watermark Studio Pro 2.1

Dodał: admin kwiecień - 18 - 2011

easy-watermark-studio-pro2 Na dobry początek kolejnego tygodnia serwis GOTD wspólnie z firmą Refero Group Software zaoferował nam program, który przyda się osobom chcącym zabezpieczyć publikowane przez siebie zdjęcia i obrazki przed nieuprawnionym kopiowaniem i rozpowszechnianiem. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Easy Watermark Studio Pro w wersji 2.1. Standardowo za produkt ten musielibyśmy zapłacić 25$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 19 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Easy Watermark Studio Pro 2 to narzędzie przydatne szczególnie np. osobom prowadzącym handel za pośrednictwem Internetu czy publikujących swoje fotografie w sieci. Osoby takie bardzo często są narażone na kopiowanie i wykorzystanie fotografii bez ich wiedzy i zgody. Najprostszym sposobem na zabezpieczenie zdjęć przed nieuprawnionym dostępem jest nałożenie tzw. znaku wodnego.

Easy Watermark Studio Pro 2 jest właśnie jednym z takich narzędzi do umieszczania znaków wodnych. Producent programu chwali się, że aplikacja ta pozwala na tworzenie takich samych znaków wodnych jak w programie Adobe Photoshop ;)

Easy Watermark Studio Pro 2 został wyposażony również w mnóstwo narzędzi pozwalających na dowolne umiejscowienie znaku oraz nadanie mu dowolnej postaci. Możemy więc tworzyć znaki wodne w zarówno w postaci obrazków jak i tekstu, zniekształcać je oraz dodawać efekty graficzne. Jeżeli posiadamy dosyć sporą kolekcję zdjęć z pewnością ucieszy nas tryb masowego znakowania fotografii. Wystarczy zdefiniować wygląd znaku wodnego, a program sam doda go do wszystkich zdjęć.

Do swojego działania Easy Watermark Studio Pro 2 wymaga obecności systemu operacyjnego Windows 7/ 2003/ XP/ 2000. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.36 MB.

Jak zdobyć Easy Watermark Studio Pro 2.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.