GOTD: Leawo PowerPoint to DVD Pro za darmo

Dodał: admin kwiecień - 10 - 2011

leawo-powerpoint-dvd-pro Czas na ostatni w tym tygodniu przegląd promocji z serwisu rozdawniczego GOTD. Tym razem wynikiem współpracy z firmą Leawo jest kolejna promocja konwertera prezentacji w formacie PowerPoint do postaci filmów na płytach DVD. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Leawo PowerPoint to DVD Pro. Poza niniejszą promocją produkt ten jest oferowany w cenie aż 80$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Wszyscy zainteresowani darmową licencją mają czas na skorzystanie z oferty tylko do jutra – 11 kwietnia, do. godz. 9:00 rano.

Leawo PowerPoint to DVD Pro to prosty w obsłudze i praktyczny konwerter prezentacji zapisanych w formacie Microsoft PowerPoint. Dzięki tej aplikacji szybko przetworzymy te prezentacje do postaci filmów na płytach DVD, Blu-ray, a także do większości najpopularniejszych formatów zapisu plików wideo jak np. MP4, AVI, FLV, itp.

Narzędzie to przyda się w szczególności użytkownikom poszukującym programu dającego możliwość takiego przetworzenia prezentacji, by mieć możliwość ich zaprezentowania na stacjonarnych odtwarzaczach dvd, w Internecie przy użyciu serwisów do publikacji treści wideo, czy wreszcie przy pomocy urządzeń przenośnych jak np. iPad, iPhone, iPod, PSP, itd.

Główne cechy Leawo PowerPoint to DVD Pro

  • wsparcie dla konwersji w trybie wsadowym;
  • możliwość nagrania narracji do tworzonych filmów;
  • możliwość dodania spersonalizowanych menu startowych płyty;
  • zabezpieczanie prezentacji przy użyciu logo;
  • produkt zachowuje w procesie przetwarzania wszelkie animacje, efekty przejść, klipy wideo i dźwięki oryginalnego pliku PPT.

Leawo PowerPoint to DVD Pro do swojego działania wymaga obecności na komputerze jednego z wymienionych systemów Windows: Windows XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 24.1 MB.

Jak zdobyć Leawo PowerPoint to DVD Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.