GOTD: mediAvatar Photo to Flash za darmo

Dodał: admin kwiecień - 3 - 2011

mediavatar-photo-to-flash Niedziela w serwisie rozdawniczym GiveawayOfTheDay upłynie nam tym razem pod znakiem oprogramowania do tworzenia pokazów slajdów z wykorzystaniem technologii flash. Wszystko to za sprawą współpracy z często obecną na GOTD firmą mediAvatar. Przedmiotem promocji jest tym razem legalna i darmowa pełna wersja programu mediAvatar Photo to Flash. Gdyby nie ta oferta, za produkt ten musielibyśmy zapłacić 24$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czas na skorzystanie z oferty jest jak zwykle ograniczony, jedynie do jutra – 4 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Jeżeli potrzebujecie narzędzia do tworzenia efektownych i cieszących oko pokazów slajdów z wykorzystaniem technologii flash to mediAvatar Photo to Flash jest programem właśnie dla Was. Produkt ten pozwoli nam przetworzyć wszystkie nasze ulubione zdjęcia w jeden pokaz slajdów, który można później opublikować w Internecie lub po prostu dzielić się nim z przyjaciółmi.

Po przystąpieniu do tworzenia pokazu slajdów z wykorzystaniem mediAvatar Photo to Flash będziemy mieli możliwość wybrania jednego z szablonów pokazów, dodania efektów graficznych oraz zdefiniowania podkładu dźwiękowego. gotowy pokaz slajdów możemy zapisać w postaci plików SWF flash, SWF flash+HTML albo XML. Potem już wystarczy tylko zapisać pokaz slajdów na dysku lub wysłać go na wybrany przez nas serwer.

Dużym udogodnieniem jest wyposażenie mediAvatar Photo to Flash funkcjonalność „przeciągnij i upuść” dzięki czemu możemy przeciągać wybrane przez nas zdjęcia wprost na okno programu. Aplikacja pozwala na dodawanie zdjęć w formatach jpg, jpeg, png, gif, bmp, tiff, xbm oraz xpm.

mediAvatar Photo to Flash do swojego działania wymaga systemu operacyjnego Microsoft Windows XP (z dodatkiem Service Pack 2 lub późniejszym), Vista  lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 28.8 MB.

Jak zdobyć mediAvatar Photo to Flash za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.