GOTD: NeoDownloader 2.6 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 14 - 2011

neowise-neodownloader Dzisiaj na wszystkich miłośników promocji serwisu GOTD czeka podwój niespodzianka – dwie rożne oferty oprogramowania. Pierwsza z nich dotyczy narzędzia do masowego pobierania multimediów ze stron www. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu NeoDownloader w wersji 2.6. Produkt ten można również kupić na stronie producenta, choć wiąże się to z wydatkiem 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ważna tylko do jutra – 15 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

NeoDownloader jest programem przeznaczonym dla osób często pobierających różne treści multimedialne zamieszczane na witrynach internetowych. Przeróżne serwisy zamieszczają często tysiące zdjęć, plików muzycznych i wideo. Zazwyczaj nie będzie dla nas stanowić większego problemu pobranie pojedynczego pliku multimedialnego. Sytuacja komplikuje się gdy chcemy za jednym zamachem pobrać np. wszystkie zdjęcia zgromadzone w danym serwisie.

W takim przypadku z pomocą przychodzi nam właśnie NeoDownloader 2.6. Produkt ten potrafi szybko pobrać hurtowe ilości zdjęć, filmów czy plików muzycznych. Obsługa programu jest banalnie prosta. Wystarczy tylko przeciągnąć na odpowiednie pole programu link do interesującej nas strony internetowej, a aplikacja automatycznie przeskanuje dany serwis pod kątem wybranego przez nas rodzaju danych i niezwłocznie przystąpi do pobierania interesujących nas treści.

NeoDownloader pozwala również na natychmiastowy podgląd pobranych pliku i – w razie potrzeby – na skasowanie niepożądanych treści. Pracę z programem ułatwi nam także wbudowany moduł do podglądu plików graficznych oraz odtwarzacz plików multimedialnych. NeoDownloader pozwala na pobieranie plików ze stron zabezpieczonych hasłem oraz na zaawansowane filtrowania pobieranych treści.

NeoDownloader 2.6 do swojej pracy wymaga systemu operacyjnego Windows w wersji XP, Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.25 MB.

Jak zdobyć NeoDownloader 2.6 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.