GOTD: Page Builder 2.2 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 26 - 2011

cellsoftnet-page-builder-2-2 Święta już za nami, czas więc wrócić do normalnych zajęć i zrobić kolejny przegląd dostępnych promocji. W serwisie GOTD znajdziemy dziś narzędzie firmy Cellsoftnet służące do tworzenia własnych stron www z wykorzystaniem technologii flash. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Page Builder w wersji 2.2. Poza niniejszą ofertą koszt nabycia tego produktu to 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 27 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Page Builder 2.2 to funkcjonalna aplikacja pozwalająca na tworzenie własnych stron internetowych opartych budową o technologię flash. Jak chwali się producent, dzięki temu narzędziu łatwo i szybko przygotujemy cieszące oko i profesjonalnie wyglądające witryny internetowe.

Page Builder 2.2 umożliwia przygotowanie strony flash, którą następnie osadzimy na posiadanej przez nas witrynie. Możemy również stworzyć np. pełnoekranową stronę www, którą wyposażymy we własne zdjęcia i tekst, a także o wzbogacające ją animacje, tła i przyciski, spośród setek tych elementów dostarczonych przez producenta razem z programem.

Główne cechy  Page Builder 2.2

  • 60 różnych stron tła;
  • Flash video;
  • Ponad 1000 wbudowanych animacji flash;
  • 20 gotowych do edycji szablonów stron;
  • Wszystkie elementy na stronie można dowolnie powiększać i zmniejszać, a także zmieniać ich położenie;

Page Builder 2.2 do swojego działania wymaga obecności systemu operacyjnego Windows XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu  to 137 MB.

Jak zdobyć Page Builder 2.2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.