GOTD: Paragon Migrate OS to SSD za darmo

Dodał: admin kwiecień - 13 - 2011

paragon-migrate-os-ssd W dniu dzisiejszym w serwisie GOTD czeka na nas promocja oprogramowania firmy Paragon, znanej przede wszystkim z narzędzi dyskowych i plikowych. Tym razem do wzięcia jest program służący do migracji systemów na dyski SSD. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Paragon Migrate OS to SSD w wersji Special Edition. Standardowo firma Paragon oferuje ten produkt w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Zainteresowani zdobyciem darmowej licencji mają czas do jutra – 14 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Paragon Migrate OS to SSD to według zapewnień firmy Paragon najlepsze rozwiązanie dla osób poszukujących narzędzia do łatwej migracji systemu na dyski nowej generacji – Solid State Drive. Dzięki przygotowanym przez programistów kreatorom proces migracji jest niezwykle prosty i bezpieczny. Paragon Migrate OS to SSD pozwoli nam na migrację nawet na mniejsze nośniki, dopasowując wielkość partycji, a także da możliwość przeniesienia działającego systemu unikając przestojów w jego pracy.

Główne cechy Paragon Migrate OS to SSD:

  • migracja systemów Windows na większe i mniejsze dyski przy pomocy jednej operacji
  • obsługuje wszystkie systemy Windows począwszy od XP (także Windows 7 i Windows Server 2008 R2)
  • automatycznie dopasowuje wielkość partycji w razie takiej potrzeby
  • automatycznie wykrywa i kopiuje MSR
  • daje możliwość wyłączenia zdefiniowanych danych z procesu migracji
  • pozwala na przeniesienie zablokowanych i używanych plików bez potrzeby ponownego uruchamiania systemu
  • gwarantuje pełne bezpieczeństwo i niezawodność

Firma Paragon udziela wsparcia technicznego dla produktu nabytego za pośrednictwem tej promocji, jednak jest ono dostępne tylko za pośrednictwem profilu producenta w serwisie społecznościowym Facebook.

Paragon Migrate OS to SSD wymaga do swojego działania systemu operacyjnego Windows 2k/ XP/ Vista/ 7/ Server 2000/ 2003/ 2008/ XP SP2, minimum 128 MB pamięci RAM, a także przeglądarki Internet Explorer w wersji 5.0 lub nowszej. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 31.8 MB.

Jak zdobyć Paragon Migrate OS to SSDza darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.