GOTD: PDF Combine za darmo

Dodał: admin kwiecień - 5 - 2011

pdf-combine Dzisiejsza promocja GOTD jest okazją do zdobycie narzędzia służącego do łączenia kilku oddzielnych plików PDF w jedną całość. Oferta ta jest wynikiem akcji promocyjnej prowadzonej przez CoolUtils.com. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDF Combine. Poza niniejszą promocją produkt ten jest oferowany przez producenta w standardowej cenie aż 60$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Wszyscy zainteresowani zdobyciem tej licencji mają czas do jutra – 6 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

PDF Combine to produkt  przeznaczony tylko i wyłączenie do łączenia pojedynczych plików PDF w jedną całość. Trzeba przyznać, że cena tego produktu jak na tak wąski zakres zastosowań jest naprawdę wysoka, zważywszy przy tym na fakt, że wiele darmowych konwerterów plików PDF oferują taką funkcjonalność jako jeden z modułów programu całkowicie za darmo.

Przyjrzyjmy się jednak co dokładnie oferuje PDF Combine. Autorzy tego programu zapewniają, że jest to bardzo łatwe w obsłudze i skuteczne w działaniu narzędzie pozwalające na połączenie kilku dokumentów z zachowaniem ich oryginalnego układu. Taka precyzja działania przydaje się szczególnie podczas łączenia ważnych dokumentów urzędowych, rachunków, faktur czy np. umów.

PDF Combine został wyposażony w szybki silnik przetwarzający dzięki czemu proces łączenia ma odbywać się naprawdę szybko. Dodatkowo PDF Combine automatycznie dodaje do tworzonego dokumentu zakładki pomagające w szybkim dostępie do poszczególnych dokumentów, które zostały połączone.

PDF Combine może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows 98, Millenium, NT, 2000, XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.83 MB.

Jak zdobyć PDF Combine za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.