GOTD: PDF Composer za darmo

Dodał: admin kwiecień - 11 - 2011

pdf-composer Poniedziałek to zazwyczaj najgorszy dzień tygodnia ;) Jeżeli też tak uważacie, to może dzisiejszą udrękę umili Wam nieco najnowsza promocja serwisu GOTD. Dziś wspólnie z firmą Impressions Future Media witryna ta rozdaje program do edycji dokumentów w formacie PDF. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDF Composer. Produkt ten możemy zakupić na stronie producenta w cenie 50$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna jest tylko 24 godziny i przestanie być aktywna jutro – 12 kwietnia, o godz. 9:00 rano.

PDF Composer to produkt, dzięki któremu zyskamy możliwość tworzenia, dzielenia, łączenia i zabezpieczania dokumentów w formacie PDF. Producent tego programu chwali się, że największym atutem tego narzędzia jest ekstremalnie prosty w obsłudze interfejs użytkownika pozwalający na natychmiastowe rozpoczęcia korzystania z aplikacji bez potrzeby wgłębiania się w instrukcję obsługi czy samouczki.

Z pomocą PDF Composera bez trudu utworzymy pliki PDF z obrazków w postaci plików TIFF, JPEG, GIF, BMP, PNG oraz PSD. Program pozwala również na wykonanie odwrotnego procesu, czyli przetworzenia dokumentów do postaci plików graficznych.

PDF Composer pomoże nam również podzielić jeden dokument na klika różnych plików PDF, a także zmienić układ dokumentów poprzez zmianę położenia kolejnych stron dokumentu. Aplikacja posiada możliwość zabezpieczania tworzonych dokumentów przy użyciu 128-bitowego szyfrowania.

PDF Composer to działania wymaga przynajmniej systemu Windows XP wraz z dodatkiem Service Pack 3 lub nowszego, procesora klasy co najmniej Pentium 4, 512 MB pamięci RAM oraz ekranu pracującego w minimalnej rozdzielczości 1024×768. Zapotrzebowanie na zasoby dyskowe to 25 MB. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.72 MB.

Jak zdobyć PDF Composer za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.