GOTD: Picture Collage Maker 2.3.0 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 27 - 2011

picture-collage-maker W Internecie można znaleźć sporo aplikacji do tworzenia cyfrowych kolaży, kilka z nich było też przedmiotem promocji w serwisie GOTD. Dzisiaj przyszła pora na ofertę kolejnego oprogramowania z kategorii aplikacji tego typu. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Picture Collage Maker w wersji 2.3.0. Produkt ten został wyceniony na 40$ i w takiej cenie jest oferowany standardowo. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 28 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Picture Collage Maker 2.3.0 jest elastyczną aplikacją, która pomoże nam stworzyć interesujące i efektowne dzieła przy wykorzystania posiadanych przez nas zdjęć i obrazków. Z pomocą tego narzędzia stworzymy nie tylko cyfrowe kolaże, ale również wirtualne albumy na wycinki, kalendarze czy kartki z życzeniami.

Jak podaje producent, Picture Collage Maker 2.3.0 jest bardzo prostym w użyciu programem który uwieczni posiadane przez nas zdjęcia w zupełnie nowej formie. Aplikacja ta posiada wbudowane szablony ułatwiające tworzenie własnych kolaży, a także zestaw dodatkowych efektów graficznych, takich jak np. ramki. Możemy także wzbogacić zdjęcia o zewnętrzne cliparty czy dodać własny tekst do obrazków.

Picture Collage Maker 2.3.0 do swojego działania wymaga obecności systemu operacyjnego Windows XP, Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 92.6 MB.

Jak zdobyć Picture Collage Maker 2.3.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.