GOTD: RecordMax Burning Studio za darmo

Dodał: admin kwiecień - 8 - 2011

recorder-max-burning-studio Cóż ciekawego przygotowali nam dzisiaj administratorzy serwisu GOTD? Dzięki ich współpracy z firmą NITBits Sound będziemy mogli zdobyć oprogramowanie do wypalania płytek CD/DVD/Blu-ray. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu RecordMax Burning Studio. Poza niniejszą ofertą produkt ten jest dostępny na stronie producenta w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czas trwania promocji jest jak zwykle ograniczony do 24 godzin, tak więc oferta ta będzie aktywna do jutra – 9 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

RecordMax Burning Studio to oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach poszukujących łatwego w użyciu programu pozwalającego na szybkie nagranie danych na płytce. Autorzy produktu wskazują, że obecnie wśród tego typu aplikacji panuje trend na ich maksymalne rozbudowywanie i zaopatrywanie w ogrom funkcji. Dzięki temu aplikacje te są coraz bardziej trudne w obsłudze, a znalezienie interesującej nas funkcji może czasami trwać wieczność.

By przełamać ten niekorzystny dla użytkowników trend firma NITBits Sound zdecydowała się wypuścić aplikację, która będzie wyposażona we wszystkie niezbędne funkcje wymagane od tego typu programu, a jednocześnie pozwoli szybko nagrać płytę bez zbędnego grzebania w opcjach.

RecordMax Burning Studio pozwala na archiwizowanie danych na wielu nośnikach optycznych z automatycznym podziałem archiwów pomiędzy kolejne płyty. Produkt posiada także wbudowany moduł rippowania muzycznych płyt CD, dzięki czemu szybko i bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji zgramy muzykę z płyt i zapiszemy ją w formacie WAV lub WMA.

Oczywiście RecordMax Burning Studio pozwoli nam na nagranie płyt Audio CD z muzyką z plików dźwiękowych, płytek Video-CD czy zwykłych płyt z danymi. Program daje możliwość tworzenia i wypalania obrazów płyt, a także posiada funkcjonalność pozwalającą na kasowanie płytek wielokrotnego zapisu.

RecordMax Burning Studio do swojego działania wymaga systemu operacyjnego Windows 2000/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.03 MB.

Jak zdobyć RecordMax Burning Studio za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.