GOTD: Start Menu XP PRO za darmo

Dodał: admin kwiecień - 16 - 2011

start-menu-xp-pro Na dzisiaj administratorzy serwisu GOTD wspólnie z firmą OrdinarySoft przygotowali promocję programu, który ucieszy posiadaczy systemów Windows Vista i 7 tęskniących za klasycznym menu start obecnym w Windows XP. Przedmiotem promocji jest tym razem legalna i darmowa pełna wersja programu Start Menu XP PRO. Produkt ten jest oferowany na stronie internetowej producenta w standardowej cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Jak zwykle czasu na skorzystanie z promocji jest niewiele. Będzie ona aktywna jedynie do jutra – 17 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Start Menu XP PRO został przygotowany z myślą o posiadaczach systemów operacyjnych Windows Vista oraz Windows 7, którzy wolą tradycyjne menu start obecne w systemie Windows XP. Dla części użytkowników przyzwyczajonych do starego systemu ciężko jest dostosować się do nowych rozwiązań. Niektórzy twierdzą również, że nowy pomysł Microsoftu jest mniej funkcjonalny i trudniej otwiera się tu interesujące nas aplikacje. Dzięki Start Menu XP PRO przywrócimy stare i dobrze nam znane menu start.

Producent wskazuje ponadto, że Start Menu XP PRO posiada również funkcjonalność pozwalającą na organizowanie obecnych w menu start aplikacji w postaci wirtualnych grup odzwierciedlających kategorię programu (nb. biuro, narzędzia itd). Co więcej program ten zadba o to, by po usunięciu programów nie zostały w menu grupy nie zawierające żadnych elementów.

Start Menu XP PRO do swojego działania wymaga oczywiście obecności systemu Windows Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.3 MB.

Jak zdobyć Start Menu XP PRO za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.