GOTD: Visual Search Pony za darmo

Dodał: admin kwiecień - 20 - 2011

visual-search-pony Jeśli szukacie oprogramowania do wyszukiwania zdublowanych plików graficznych i wideo, które wykryje duplikaty porównując ich stronę wizualną to dobrze trafiliście. Właśnie dziś administratorzy GOTD zaserwowali nam takie narzędzie. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Visual Search Pony. Gdyby nie szczodrość producenta, za produkt ten musielibyśmy zapłacić 25$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle jest ograniczona czasowo i będzie aktywna tylko do jutra – 21 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Visual Search Pony jest ciekawym narzędziem do szybkiego i precyzyjnego wyszukiwania zdublowanych plików graficznych oraz wideo, którego silnik wyszukujący opiera swoją pracę o analizę strony wizualnej tych plików, a wiec porównanie ich graficznej zawartości.

Do czego w praktyce może nam się przydać Visual Search Pony? Dobre wyjaśnienie podaje sam producent programu. Wyobraźmy sobie sytuację, gdy w różnych folderach na dysku mamy kilka kopii tego samego filmu. Każda z nich jest zapisana w innym formacie: jedna w .mkv, inna w .3gp a jeszcze inna w .wmv. Tradycyjne narzędzia do wyszukiwania duplikatów porównujące wielkość plików i sumy kontrolne nie będą w stanie wykryć, że pliki te w rzeczywistości zawierają identyczną zawartość multimedialną. Z zadaniem tym natomiast bez trudu poradzi sobie Visual Search Pony.

Do korzystania z Visual Search Pony potrzebny jest komputer z systemem operacyjnym Windows XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.92 MB.

Jak zdobyć Visual Search Pony za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.