Iolo Search and Recover na pół roku za darmo

Dodał: admin kwiecień - 7 - 2011

iolo-search-and-recover Firma Iolo znana chociażby z popularnego System Mechanic-a przygotowała promocję pozwalającą na zdobycie swojego produktu do odzyskiwania przypadkowo utraconych plików. Przedmiotem tej promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji programu Iolo Search and Recover przez pół roku. Produkt ten jest oferowany na stronie producenta w stałej promocji, dzięki której jego cena jest zredukowana do 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Iolo Search and Recover był już kiedyś przedmiotem promocji opublikowanej na TechnetBlogu. Tamta oferta była aktywna około pół roku temu, tak więc ci, którzy skusili się wtedy i uzyskali darmowy klucz licencyjny na pół roku, mają dziś świetną okazję by przedłużyć wygasającą licencję. ;)

Iolo Search and Recover to narzędzie służące do odzyskiwania plików utraconych zarówno na skutek przypadkowego skasowania jak i w związku z uszkodzeniem nośnika danych, na którym były one przechowywane. Jak zapewnia w opisie aplikacji jej producent, używanie dobrego oprogramowania do odzyskiwania danych pozwala na przywrócenie plików utraconych nawet kilka lat wstecz, natomiast użycie kiepskiego narzędzia niweczy wszelkie szanse na odzyskanie potrzebnych nam danych. Nie muszę chyba pisać, który program jest przedstawiany jako ten najlepszy? ;)

Iolo Search and Recover pozwala na odzyskiwanie danych z wszelkich nośników cyfrowych oraz urządzeń przechowujących dane w postaci cyfrowej, m.in z kamer, aparatów cyfrowych, odtwarzaczy MP3/MP4, płyt CD/DVD, kart pamięci itd. Obsługiwane są wszelki typy urządzeń, takie jak IDE, SCSI, USB, USB 2.0 FireWire i inne. Program odzyskuje również e-mail i dane z popularnych programów pocztowych. Dzięki aplikacji odzyskamy pliki utracone wskutek niewłaściwego działania urządzeń, uszkodzenia nośników, formatowania czy powtórnego partycjonowania dysku.

Jak zdobyć Iolo Search and Recover za darmo?

Należy odwiedzić stronę promocji i postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie, tak jakbyśmy dokonywali zakupu programu. Na drugiej stronie klikamy na przycisk Reedem a coupon i wpisujemy kod, który zredukuje cenę do zera.

Strona promocji

Kod promocyjny, który należy użyć możemy znaleźć np. na poniższej stronie:

Link


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.