Kaspersky Internet Security 2011 na pół roku za darmo

Dodał: admin kwiecień - 5 - 2011

kaspersky-internet-security-2011 Spora liczba czytelników TechnetBlog.pl jest wiernymi fanami marki Kaspersky. Grupę tą z pewnością zainteresuje fakt, że pojawiła się nowa promocja pozwalająca na zdobycie legalnego i darmowego 90-dniowego klucza dla produktu Kaspersky Internet Security 2011. Dzięki możliwości sumowania okresu testowego jesteśmy w stanie osiągnąć nawet tytułowe pół roku. Promocja przeznaczona jest dla użytkowników rosyjskiego oddziału serwisu oferującego usługę zakupów grupowych – Groupon. Promocja będzie aktywna jedynie do 6 kwietnia, należy się więc spieszyć. Klucz powinien działać również z polską wersją językową pakietu.

Kaspersky Internet Security to bez wątpienia lider oprogramowana antywirusowego. Produkt bardzo znany i ceniony na całym świecie, a także lubiany przez polskich użytkowników komputerów ;). Niestety można zauważyć, że rosyjscy inżynierowie w pogoni za jak najlepszą skutecznością tego produktu zapominają trochę o wydajności i zasobożerności swojej aplikacji ;)

Jako, że Kaspersky Internet Security jako taki, jest grubej większości czytelników świetnie znany, jak zwykle pozwolę sobie ograniczyć opis tego produktu do krótkiego przeglądu zmian wprowadzonych w najnowszych jego wydaniach. Z informacji opublikowanych na stronie firmy Kaspersky wynika, że w Kaspersky Internet Security 2011 wprowadzono następujące zmiany:

 • Udoskonalono: Kontrola aplikacji ogranicza uprawnienia programów do zasobów systemowych – w zależności od tego, czy dana aplikacja zostanie uznana za zaufaną, nieznaną lub niebezpieczną.
 • Nowość: Kontrola systemu: w oparciu o heurystyczną analizę program monitoruje, ogranicza oraz blokuje podejrzane czynności
 • Udoskonalono: Tryb Bezpieczne uruchamianie otwiera podejrzane aplikacje i strony internetowe bez ryzyka infekcji
 • Udoskonalono: Dysk ratunkowy umożliwia odzyskanie systemu po ataku szkodliwego oprogramowania
 • Nowość: Tryb Bezpieczne uruchamianie zapewnia dodatkową ochronę podczas dokonywania płatności online oraz w innych sytuacjach stwarzających ryzyko kradzieży tożsamości
 • Udoskonalono: Zaawansowane technologie chroniące przed szkodliwym oprogramowaniem umożliwiają instalację programu na zainfekowanym komputerze
 • Nowość: Technologia kontroli systemu śledzi, zapisuje oraz analizuje każdą podejrzaną czynność oraz pozwala na jej cofnięcie, jeżeli okaże się ona niebezpieczna
 • Nowość: Technologia Bezpieczne surfowanie blokuje szkodliwe oprogramowanie oraz ataki phishingowe w celu zwiększenia bezpieczeństwa online

Jak zdobyć Kaspersky Internet Security 2011 za darmo?

1. Wchodzimy na stronę rosyjskiego Groupon i w pole tekstowe wpisujemy swój adres e-mail, a następnie potwierdzamy klikając w żółty przycisk po prawej.

2. W kolejnym kroku jesteśmy proszeni o podanie bardziej szczegółowych danych. Wystarczy wypełnić pierwsze dwa pola (odpowiednio: imię i nazwisko)

3. Na naszą skrzynkę powinna trafić wiadomość e-mail potwierdzająca rejestrację. Klikamy w umieszczony tam link.

4. Po potwierdzeniu rejestracji odwiedzamy stronę promocji. Klikamy w zielony przycisk.

5. Na następnej stronie zostany wyświetlony kod promocyjny. Skopiujmy go, bo przyda się w następnym kroku.

6. Odwiedzamy stronę firmy Kaspersky i wprowadzamy swój adres e-mail oraz otrzymany w poprzednim kroku kod promocyjny.

7. W ciągu kilku minut na naszą skrzynkę powinien trafić kod licencyjny dla produktu Kaspersky Internet Security 2011.


18 komentarzy to “Kaspersky Internet Security 2011 na pół roku za darmo”

 1. aik pisze:

  Na trzy, a nie na 6 miesięcy.

 2. admin pisze:

  W KIS 2011 można aktywować maksymalnie dwa klucze z tej promocji dające łącznie 6-miesięczną licencję. Proszę czytać uważnie ;)

 3. zuby pisze:

  Czy licencje są na 2 komputery? Taka informacja się pojawia po dodaniu do menadżera licencji na my.kaspersky.com.

 4. aik pisze:

  Skoro tak, to przepraszam.

 5. admin pisze:

  @zuby
  Niestety nie mam żadnych informacji na ten temat. Skoro taką informacje otrzymujesz z systemu Kaspersky to pewnie tak w istocie jest ;)

 6. ZENEG pisze:

  na innym forum tj. techno3…. napisali że licencje można użyć 4 czyli 1 rok free!!!

 7. admin pisze:

  @ZENEG
  Dzięki za info! Wygląda więc na to, że jest to naprawdę atrakcyjna promocja.

 8. Ptyś i Balbinka pisze:

  A wie ktoś do kiedy można aktywować te klucze? Przy instalacji Kasperskego pisze mi bym usunął ZoneAlarm Security akurat tak się składa, że licencja na tą zaporę kończy mi się za dokładnie 17 dni. Chciałbym sobie ją jeszcze pomieć :) ale też nie chciał bym stracić KISa na rok :)
  Za info będę wdzięczny :)

 9. alik pisze:

  @Ptyś i Balbinka
  do 3 maja

 10. angar pisze:

  a możecie mi jak bezmózgowi powiedziec:
  – skąd pobrać tę wersje? wystarczy Trial i podając kod robię pełną aktywację?
  – w jaki sposób przedłuża się tę licencje na 1 rok/6m?

  pytania trochę uprzedzające ale znając mnie… :-)

 11. angar pisze:

  zapominamy o pytaniu 1 :-)

 12. anatol pisze:

  skąd pobrać polska wersje? :)

 13. koval pisze:

  Odrazu mówię, gdyby jeszcze ktoś chciał skorzystać z promocji. Klucz nie działa z polską wersją, na szczęście z angielską już tak bo z ruską bym nie dał rady:D. Instalkę pobieramy z dowolnej strony byle by była to wersja angielska.

 14. anatol pisze:

  a polecisz sznurek jakiś bo nie mogę się dokopać na stronie co.uk?
  tam chyba jest tylko trial

 15. admin pisze:

  A to ciekawe z tą polską wersją językową… Zastanawiam się czy w grę nie wchodziłoby jeszcze kopiowanie paczek językowych do angielskiej wersji programu.
  @anatol
  KIS 2011 EN

 16. anatol pisze:

  admin:
  dzięki wielkie.

  A możesz coś więcej powiedzieć na temat „przedłużania” tej licencji z 90 dni?

 17. Ptyś i Balbinka pisze:

  @alik
  Dziękuję za odpowiedź.

  @admin
  Pewnie by wchodziło w grę, trzeba by pewnie wyłączyć całkowicie Kacpra oraz wszystkie jego procesy i w pewne miejsce podrzucić polski pakiet językowy z dokładnie taką nazwą folderu jak pakiet rosyjski/angielski (rosyjski/angielski usunąć). Wtedy nawet w rejestrze nie trzeba by nic zmieniać, bo miał by już zarejestrowaną lokalizację plików językowych. I dopiero po restarcie uruchomić Kacpra, który powinien być już w naszym języku. Robiłem coś takiego na chińskiej wersji i działało bardzo dobrze. Nie pamiętam jednak dokładnej lokalizacji spolszczenia (ale wydaje mi się, że pewnie gdzieś w „dane aplikacji”)

  Pozdrawiam!

 18. Ptyś i Balbinka pisze:

  Aha, na początku trzeba by wyłączyć Kacpra i pewien moduł, który uniemożliwia ingerencję w program Kaspersky i nie pozwala nic zmienić. Też zapomniałem jak on się nazywa :D ale do znalezienia jest w opcjach. Chyba autoochrona czy jakoś tak…

  Miłego dnia!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.