Otwarte testy Norton Internet Security 2012

Dodał: admin kwiecień - 18 - 2011

norton-internet-security-2012-beta Firma Symantec wierząc w siłę i możliwości społeczności internetowej cyklicznie udostępnia do otwartych beta testów kolejne wersje swoich produktów. Dzięki temu zyskuje możliwość darmowego przetestowania produktu na tysiącach komputerów, a ich użytkownicy dostają darmową ochronę antywirusową. Jeżeli szukacie darmowej i legalnej, a jednocześnie skutecznej ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, możecie zdecydować się na przetestowanie Norton Internet Security 2012 Beta lub Norton Antivirus 2012 Beta. Oba produkty posiadają interfejs w angielskiej wersji językowej.

Symantec zaledwie kilka dni temu wydał najnowsze wersje beta swoich produktów zabezpieczających. Dla wszystkich ciekawskich i miłośników testowania najnowszych rozwiązań to świetna okazja by za darmo zapoznać się nowymi pomysłami tego producenta.

Jakie nowości przygotował Symantec w najnowszych wersjach Norton Antivirus 2012 oraz Norton Internet Security 2012?

 • Norton Protection System zawierający czterowarstwową ochronę zaprojektowaną w celu zapewnienia proaktywnej ochrony przed najnowszymi zagrożeniami
 • Konfigurowalny Control Center dający możliwość wyboru pomiędzy uproszczonym a tradycyjnym i szczegółowym widokiem
 • powiadomienia modułu Identity Safe zostały przeniesione do paska Norton Toolbar, tak by były one mniej uciążliwe, gwarantując jednocześnie ciągle ten sam poziom ochrony
 • Bandwidth Management pozwala na zarządzanie procesami aktualizacji produktów marki Norton w sytuacji gdy transfer na naszym łączu jest limitowany
 • Download Insight 2.0 zapewnia informacje o reputacji pobierany przez nas plików zanim uczynią one szkody na naszym komputerze
 • Norton Recovery Tools pomoże usunąć szkodliwe oprogramowanie, które na dobre zadomowiło się w naszym systemie

Należy również jasno powiedzieć, że Symantec nie zaleca instalacji produktów w wersjach beta na maszynach służących do pracy, gdyż istnieje możliwość niepożądanego działania programu skutkującego nawet uszkodzeniem systemu. Chociaż brzmi to groźnie to z realnego punktu widzenia ryzyko jest praktycznie znikome. Nie należy go jednak zupełnie lekceważyć.

Miejcie również na uwadze, że po przystąpieniu do programu beta otrzymujemy klucz licencyjny ważny tylko przez 14 dni. Po upłynięciu okresu ważności klucza możemy otrzymać kolejny klucz, i tak aż do ostatecznej premiery obu tych produktów. Dla części użytkowników może się więc to okazać nazbyt uciążliwe.

Jak przystąpić do testu Norton Internet Security 2012 i Norton Antivirus 2012?

Wystarczy odwiedzić stronę programu beta testów i kliknąć przycisk Download. Po rejestracji zyskamy możliwość pobrania interesującego nas produktu.

Norton Internet Security 2012

Norton Antivirus 2012


3 komentarze to “Otwarte testy Norton Internet Security 2012”

 1. Kiki pisze:

  Dostajemy licencje na 60 dni a nie jak napisano powyżej na 14 dni.

 2. admin pisze:

  Jeżeli wydłużyli ważność kluczy to bardzo fajny ukłon z ich strony. Podczas pisania tego tekstu Symantec na pewno dawał klucze 14-dniowe bo sam taki dostałem.

 3. Ja pisze:

  Równieztałam klucz 14-dniowy

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.