Panda Cloud Antivirus Pro na pół roku za darmo

Dodał: admin kwiecień - 9 - 2011

panda-cloud-antivirus Ostatnio zaczął się większy ruch w temacie promocji komercyjnych produktów antywirusowych, co mnie osobiści cieszy. Mam nadzieję, że Was również ;) Tym razem mam przyjemność zaprezentować promocję oprogramowania antywirusowego Pandy, a konkretnie produktu działającego w oparciu o technologię chmury. Przedmiotem promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z Panda Cloud Antivirus Pro przez pół roku. Standardowa cena rocznej licencji to 30$. Aplikacja ta posiada interfejs w języku polskim. Oferta przeznaczona dla użytkowników serwisu Facebook.

Panda Cloud Antivirus Pro to płatna wersja lekkiego i bardzo prostego w obsłudze antywirusa udostępnionego przez firmę Panda. Produkt ten powinien zainteresować w szczególności posiadaczy słabszych maszyn, gdyż ze względu na fakt, że większość obciążających zasoby czynności została przeniesiona do chmury, program ten zużywa naprawdę niewiele pamięci i czasu procesora.

Jak pokazują testy oprogramowania antywirusowego, Panda Cloud Antivirus Pro całkiem dobrze radzi sobie ze wszelkimi zagrożeniami, chociaż zdarzają mu się też wpadki. Istotnym mankamentem oprogramowania tego typu jest niestety konieczność zapewnienia stałego połączenia z Internetem. W innym przypadku program nie będzie w stanie skutecznie chronić komputera.

Warto jeszcze powiedzieć kilka słów na temat różnic pomiędzy bezpłatna i płatną wersją tego antywirusa. Płatna wersja oznaczona dodatkiem Pro posiada dodatkowo:

 • analizę behawioralną wszystkich aktywnych procesów,
 • automatyczne szczepienie napędów USB,
 • automatyczne aktualizacje w tle,
 • wsparcie techniczne
 • brak reklam i uciążliwych komunikatów

Jak zdobyć Panda Cloud Antivirus Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil produktu w serwisie Facebook i kliknąć przycisk Lubię to! Wówczas zostanie odblokowana możliwość pobrania promocyjnej wersji programu.

Strona promocji


3 komentarze to “Panda Cloud Antivirus Pro na pół roku za darmo”

 1. hamster pisze:

  Clouda to akurat nie wezmę, bo nie mam stałego dostępu do neta, ale widziałem na ich stronie, że na Panda Antivirus Pro jest taka sama promocja

 2. waclaw pisze:

  lubie pande

 3. waclaw pisze:

  chce przetestowania i lubie pande

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.