Vectorian Giotto kompletnie za darmo

Dodał: admin kwiecień - 27 - 2011

vectorian-giotto Pamiętacie ten produkt firmy Vectorian Inc, a służący do tworzenia elementów graficznych z wykorzystaniem technologii flash i z przeznaczeniem na strony internetowe? Narzędzie to było kilka razy przedmiotem promocji GOTD, natomiast teraz producent ten zdecydował się sam rozdawać kompletnie za darmo swój produkt. Każdy zainteresowany może więc zdobyć legalną i darmową pełną wersję programu Vectorian Giotto. Dotychczas produkt ten był oferowany w cenie 45$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Z informacji opublikowanych na blogu producenta wynika, że jego wolą jest, by produkt Vectorian Giotto stał się programem kompletnie freeware i konkurował z najlepszymi aplikacjami tego typu dostępnymi na rynku. Zmiana sposobu licencjonowania zbiegła się również z wydaniem nowej wersji oznaczonej numerem 3. Podczas jej tworzenia wzięto sobie do serca wszystkie uwagi i zastrzeżenia użytkowników, co zaowocowało sporym przebudowaniem programu. Wynikiem tych zmian jest dużo prostsza obsługa produktu co zostało potwierdzone badaniami przeprowadzonymi przez producenta. ;)

Vectorian Giotto to według zapewnień producenta proste w obsłudze narzędzie zapewniające duże możliwości w zakresie tworzenia grafiki z wykorzystaniem technologii flash. Program zawiera bibliotekę ponad 50 różnych efektów, w które możemy wyposażyć elementy animacji oraz ponad 100 wstępnie przygotowanych kompilacji efektów. Z pomocą programu będziemy mogli również dodać do naszych projektów ścieżkę dźwiękową.

Producent zapewnia, że wzorem dla ich programu był bardzo popularny Adobe Flash, stąd też dotychczasowi użytkownicy tego narzędzia nie powinni mieć problemów z obsłużeniem Vectorian Giotto. Tutaj postawiono jednak na jeszcze bardziej prostą obsługę i przy projektowaniu interfejsu brano pod uwagę przede wszystkim wygodę użytkownika. Dodatkowo autorzy aplikacji wskazują, że Vectorian Giotto powstał z myślą o projektantach, a nie koderach, stąd też do obsługi tego programu nie będzie potrzebna zaawansowana wiedza programistyczna.

Vectorian Giotto może działać na komputerach z systemem operacyjnym Windows 2000, XP, Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8 MB.

Jak zdobyć Vectorian Giotto za darmo?

Wystarczy skorzystać z odnośnika poniżej by pobrać plik instalacyjny programu.

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.