Video Magic Professional 5 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 27 - 2011

blazevideo-video-magic5-pro Dzisiejszy przegląd promocji zaczynamy od serwisu BrotherGiveaway, na którym wreszcie pojawiła się kolejna promocja. Tym razem do wzięcia jest konwerter plików wideo stworzony i rozwijany przez firmę BlazeVideo. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Video Magic Professional w wersji 5.0. Zakup tego produktu na standardowych warunkach wiąże się z wydatkiem w wysokości 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna do 30 kwietnia, do godz. 7:00 rano.

Video Magic Professional 5.0 to najnowsze wydanie oprogramowania do konwersji plików wideo produkcji firmy BlazeVideo. Produkt ten pozwala na łatwe i szybkie przetwarzanie filmów z płytek DVD do najpopularniejszych formatów zapisu plików wideo, wykorzystując w tym celu takie kodeki jak Xvid, WMV2, MPEG-2, MPEG-4, H264, H263.

Znajdziemy tu także możliwość wyodrębniania samych ścieżek dźwiękowych i ich konwersji do plików w formatach MP3, MP2, AAC, AC3, M4A. Nie mogło tu również zabraknąć możliwości tworzenia plików wideo dla urządzeń przenośnych, takich jak Apple iPod, iPad, iPhone series, BlackBerry series, Nokia series, Sony PSP/PS3/PS3 HD, Archos series, HTC series, itd.

Video Magic Professional 5.0 posiada także możliwość edytowania konwertowanego materiału filmowego. Z pomocą programu możemy dzielić i łączyć klipy oraz je przycinać, a także dodawać własne znaki wodne i napisy. W Video Magic Professional 5.0 znajdziemy też możliwość pobierania filmów, tworzenia pokazów slajdów z sekwencji zdjęć czy przetwarzania kolejki zadań w trybie wsadowym.

Video Magic Professional 5.0 do swojego działania wymaga obecności jednego z systemów operacyjnych Windows: XP, Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 18.4 MB

Jak zdobyć Video Magic Professional 5 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu, korzystając z odnośnika Video Magic Professional 5 Free Download.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.