WinX DVD Ripper Platinum za darmo

Dodał: admin kwiecień - 21 - 2011

winx-dvd-ripper-platinum-6 Firma Digiarty Software wznowiła akcję promocyjną swojego najbardziej rozpoznawalnego produktu, będącego jednocześnie chyba najczęściej rozdawanym narzędziem do rippowania filmów z płytek DVD ;) I tym razem przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX DVD Ripper Platinum. Standardowa cena tego narzędzia przy zakupie poprzez stronę internetową producenta to aktualnie 36$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest promowana poprzez Brothergiveaway gdzie przewidziano że będzie ona aktywna do 23 kwietnia do godz. 7:00 rano. Promocja przeznaczona dla użytkowników serwisu Facebook.

WinX DVD Ripper Platinum to oprogramowanie przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych posiadanych przez nas filmów na płytkach DVD poprzez ich rippowanie i konwersję do popularnych formatów zapisu plików wideo. Program ten jest przedmiotem cyklicznie przeprowadzanych akcji promocyjnych, myślę więc że gruba większość czytelników wie dokładnie co to aplikacja i do czego służy ;)

Jeżeli ktoś z Was chciałby się dowiedzieć więcej na temat tego narzędzia, a nie zapoznał się wcześniej z tekstami publikowanymi na TechnetBlogu, to zachęcam do przejrzenia szybkiego testu WinX DVD Ripper Platinum. Dla przypomnienia podaję również listę najważniejszych zmian, którymi chwali się producent programu:

  • możliwość tworzenia wyjściowego pliku MP4 z dwu-, cztero- lub sześciokanałowym dźwiękiem AC3
  • możliwość zapisu pliku AVI, MPEG oraz WMV z oryginalną ścieżką dźwiękową DVD AC3/DTS 6
  • ulepszony dekoder WMV spełniający wymagania Windows Media Center
  • znaczący wzrost szybkości pracy dekodera H.264
  • lepsze wsparcie dla procesorów wielordzeniowych
  • zoptymalizowano wsparcie dla urządzeń iPhone 4, iPod 4, iPad i innych urządzeń opartych na systemie iOS 4
  • nowy interfejs

WinX DVD Ripper Platinum do swojego działania wymaga obecności systemu operacyjnego Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista , Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11.5MB.

Jak zdobyć WinX DVD Ripper Platinum za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil producenta w serwisie Facebook i kliknąć przycisk Lubię to! by odblokować możliwość pobrania pełnej wersji programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.