WinX HD Video Converter Deluxe za darmo

Dodał: admin kwiecień - 14 - 2011

winx-hd-conv Pamiętacie jeszcze firmę Digiarty Software tworzącą oprogramowanie do edycji i konwersji multimediów? Producent ten uwielbia różne akcje promocyjne połączone z rozdawnictwem własnych produktów. Tym razem przedmiotem jego promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX HD Video Converter Deluxe. Narzędzie to jest aktualnie oferowane na stronie producenta w cenie 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja przeznaczona jest dla użytkowników serwisu społecznościowego Facebook.

WinX HD Video Converter Pro for Windows jest połączeniem trzech różnych narzędzi: konwertera plików wideo w standardzie HD oraz programu do wypalania płyt DVD. Produkt ten posiada wbudowaną bazę ponad 160 kodeków wideo i ponad 50 kodeków audio, dzięki czemu obsługuje praktycznie wszystkie pliki wideo w standardach SD i HD.

Wśród obsługiwanych formatów plików znajdziemy m.in. MKV, M2TS, AVCHD, H.264/MPEG-4 AVC, AVI, MPEG, MP4, H.264, MOV, FLV, F4V, RM, RMVB, WebM, Google TV. WinX HD Video Converter Deluxe pozwala również na konwertowanie filmów do formatów odtwarzanych przez urządzenia przenośne, takie jak chociażby iPhone, iPod, iPad , Zune, PSP, Android, itd.

Nie trzeba nikomu przypominać, że wszystkie produkty firmy Digiarty Software posiadają zaawansowane i stale rozwijane silniki zapewniające najwyższą jakość przetwarzanych plików oraz możliwość indywidualnego dostosowania parametrów pliku wyjściowego.

WinX HD Video Converter Deluxe posiada także moduł umożliwiający podstawową edycję konwertowanych materiałów i wykonywanie takich czynności jak przycinanie, dzielenie czy zmiana rozmiaru konwertowanych filmów.

Jak zdobyć WinX HD Video Converter Deluxe za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil producenta programu i podzielić się informacją o promocji ze swoimi znajomymi na Facebooku lub opublikować informację w serwisie Twitter. Organizator przygotował stosowne przyciski, które pozwolą na szybkie wykonanie zadania ;) Po jego wykonaniu należy przesłać wiadomość z dowodem wykonania którejś z czynność na adres e-mail producenta. W odpowiedzi otrzymamy klucz licencyjny do programu.

Strona promocji


1 komentarz to “WinX HD Video Converter Deluxe za darmo”

  1. herjulf pisze:

    Nie trzeba byc użytkownikiem Facebooka czy Twittera. Wystarczy wyslac maila i otrzymuje sie mozliwosc pobrania tego progamu+kod aktywacyjny :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.