Wonderfox HD Video Converter Factory Pro za darmo

Dodał: admin kwiecień - 26 - 2011

wonderfox-hd-video-converter-pro Pomimo, że ostatnio rozleniwiły nas nieco Święta Wielkanocy, administratorzy serwisu Tipradar nie próżnowali i jeszcze wczoraj przygotowali kolejną trzydniową promocję oprogramowania. Tym razem jest to konwerter plików w standardzie HD pochodzący od firmy Wonderfox. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wonderfox HD Video Converter Factory Pro. Obecnie produkt ten jest oferowany na stronie producenta w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna przez 72 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora czyli jeszcze ok. 48 godzin.

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro to według słów autorów bogate w funkcje narzędzie do profesjonalnego przetwarzania materiału wideo w standardzie High Definition. Produkt ten posiada wbudowaną obsługę ponad 150 formatów zapisu plików wideo, co czyni z niego naprawdę wszechstronne narzędzie do konwersji HD.

Wśród dostępnych w Wonderfox HD Video Converter Factory Pro funkcji wymienić należy m.in wsparcie dla wielościeżkowych plików wideo w formacie M2TS, MKV, AVCHD, HDTV BDAV oraz tradycyjnych plików MPEG-TS. Znajdziemy tu także możliwość edycji konwertowanego materiału poprzez przycinanie, dzielenie czy łączenie klipów wideo.

Używając Wonderfox HD Video Converter Factory Pro mamy również możliwość przygotowywania filmów dla urządzeń przenośnych, takich jak iPad, iPod, iPhone, Apple TV, PS3, PSP, Xbox, Zune, PDA, BlackBerry, Nokia, Android, Zen, itd.

Producent deklaruje, że produkt ten to najlepsze narzędzie do konwersji w tej półce cenowej. Narzędzie posiada wsparcie dla procesorów wielordzeniowych oraz technologii Hyper Threading.

Jak zdobyć Wonderfox HD Video Converter Factory Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i postępować zgodnie z zamieszczonymi tam wskazówkami. Do uzyskania dostępu do pliku tekstowego z kluczem licencyjnym konieczna jest rejestracja na forum serwisu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.