X-Setup Pro za darmo

Dodał: admin kwiecień - 6 - 2011

x-setup-pro Programiści rozwijający program znany pod nazwą X-Setup Pro poinformowali na swojej stronie internetowej, że zakończyli pracę nad tym projektem. Oznacza to koniec dziesięcioletniego okresu rozwoju narzędzia służącego do poprawy osiągów komputera. Jednocześnie właściciele tego projektu udostępnili darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z legalnej pełnej wersji X-Setup Pro, tak by wszyscy zainteresowani tym narzędziem mogli za darmo przetestować jego możliwości. Aplikacja ta posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Program ten był dotychczasowo oferowany w cenie 20$.

X-Setup Pro to narzędzie z gatunku oprogramowania służącego do optymalizacji pracy komputera. Produkt ten określany jest jako „tweaker” pozwalający na wyciśnięcie jeszcze większej mocy i osiągnięcie wyższej wydajności komputera poprzez zmianę różnych opcji konfiguracyjnych.

Wśród dostępnych w X-Setup Pro opcji konfiguracyjnych znajdziemy m.in ustawienia bootwania, ustawienia systemu, ustawienia internetowe, ustawienia urządzeń czy ustawienia poszczególnych programów zainstalowanych na komputerze jak chociażby pakiet biurowy. W sumie narzędzie to daje nam możliwość zmiany oszałamiającej liczby ponad 1800 opcji konfiguracyjnych!

Do obsługi X-Setup Pro nie jest konieczna żadna specjalistyczna wiedza. Producent zapewnia, że narzędzie to potrafi zoptymalizować pracę komputera po zaledwie kilku kliknięciach. Program pomoże dostroić systemy Windows w wersjach 95, 98, NT 4.0, 2000, ME, XP and 2003 Server, Vista.

Jak zdobyć X-Setup Pro za darmo?

Wystarczy pobrać plik instalacyjny programu i aktywować go kluczem opublikowanym przez autorów programu:

klucz licencyjny: XSA092-11TA9R-8K12YT

Plik instalacyjny programu


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.