All Sound Recorder Vista za darmo

Dodał: admin maj - 3 - 2011

all-sound-recorder-vista Inny znany nam już serwis z promocjami oprogramowania – Brother Giveaway – również opublikował kolejną ofertę. Dzięki niej możemy zdobyć proste i łatwe w obsłudze narzędzie służące do rejestrowania dźwięków. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu All Sound Recorder Vista. Standardowo produkt ten jest oferowany na stronie producenta w cenie 38$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta tradycyjnie już posiada ograniczenie czasowe i  będzie aktywna do 6 maja, do godz. 7:00 rano.

All Sound Recorder Vista to cyfrowy rejestrator dźwięków przeznaczony dla systemów Windows XP, Vista oraz Windows 7. Program ten posiada możliwość nagrywania dźwięku w jakości HD oraz pozwala na rejestrowanie wszystkich dźwięków pochodzących z karty dźwiękowej, takich jak głos ludzki, MP3, WAV, itd.

All Sound Recorder Vista został wyposażony w prosty i funkcjonalny, a jednocześnie intuicyjny interfejs użytkownika. Z drugiej zaś programie umieszczono wiele użytecznych funkcji. Bardziej zaawansowanych użytkowników powinna zainteresować funkcja DSP, która pozwoli na osiągnięcie efektów o wysokiej jakości.

Główne cechy All Sound Recorder Vista:

  • Pełne wsparcie dla wielu kanałów na urządzeniu loopback
  • Rejestracja loopback
  • Automatyczne sprawdzanie najlepszej częstotliwości nagrania
  • tryb DAR
  • wsparcie dla funkcji DSP podczas nagrywania
  • kodowanie rejestrowanego dźwięku w czasie rzeczywistym bez konieczności tworzenia pliku tymczasowego

All Sound Recorder Vista do swojego działania wymaga systemu operacyjnego Windows 95/ 98/ NT/ ME/ 2000/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.83 MB.

Jak zdobyć All Sound Recorder Vista za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i i kliknąć w odnośnik All Sound Recorder Vista Free Download by pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.