BullGuard Internet Security 10 na rok za darmo

Dodał: admin maj - 18 - 2011

bullguard-internet-security Z bardzo ciekawą promocją rusza dzisiaj serwis Gizmo’s Freeware. Otóż dzięki jego współpracy z firmą BullGuard wszyscy czytelnicy tej witryny będą mieli szansę na zdobycie pakietu zabezpieczającego przed szkodliwym oprogramowaniem marki BullGuard. Przedmiotem promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji BullGuard Internet Security 10 aż przez rok. Standardowa cena rocznej licencji to 60 euro. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Akcja rusza dziś o godz. 10 i potrwa aż do wyczerpania promocyjnej puli licencji w liczbie 1000 sztuk.

BullGuard Internet Security 10 to pakiet oprogramowania zabezpieczającego zapewniający – według zapewnień producenta – kompleksową ochronę komputera podczas korzystania z Internetu. W skład pakietu wchodzi moduł antywirusowy, antyspyware, antyphishingowy, a także filtr antyspamowy oraz narzędzie do wykonywania kopii zapasowych.

Dodatkowo producent chwali się takimi funkcjami programu jak ochrona behawioralna, tryb gracza, w którym pakiet minimalizuje użycie zasobów czy moduł wspomagający bezpieczne przeglądanie stron internetowych. Dużym atutem aplikacji ma być również prosty i przyjazny interfejs użytkownika, który jest bardzo dobrze odbierany przez użytkowników.

Producent na swojej stronie internetowej przedstawia wyniki testów skuteczności oprogramowania antywirusowego przeprowadzonych przez AV Test, gdzie BullGuard Internet Security 10 spisał się znakomicie, osiągając skuteczność rzędu 99-100%, w zależności od rodzaju przedstawianego testu. Znajdziemy tam również informację, że średni poziom wykrywalności dla wszystkich testowanych produktów (23) wyniósł 55%, co stawia produkt firmy BullGuard wysoko powyżej średniej i potwierdza, iż inżynierowie BullGuard ciężko pracują, by produkt z wersji na wersję był coraz lepszy.

Jak zdobyć licencję na BullGuard Internet Security 10 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę organizatora promocji i kliknąć w umieszczony tam link by przejść na strony BullGuard.Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny, który pojawi się po uruchomieniu akcji promocyjnej. Na wskazany przez nas adres zostanie przesłany klucz licencyjny oraz odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego programu.

Klucze licencyjne z tej promocji mogą być użyte maksymalnie na 3 stanowiskach komputerowych i nie posiadają żadnego okresu karencji, w którym klucz ten powinien zostać aktywowany.

Aktualizacja: promocja została już zakończona. Klucze licencyjne rozeszły się w iście fenomenalnym tempie. Tych, którym nie udało się zdobyć licencji producent proponuje 60-dniową wersję testową produktu.

Strona promocji


1 komentarz to “BullGuard Internet Security 10 na rok za darmo”

  1. AQ pisze:

    Rzeczywiście rozeszło się jak świeże bułeczki ledwie się załapałem. A wszystko wskazuje na to, że program jest wart swej ceny. Dzięki za cynk!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.