comodo-internet-security-2011-pro Firma Comodo znana i ceniona przez wielu użytkowników za swoje oprogramowanie z dziedziny bezpieczeństwa przygotowała promocję, dzięki której możemy wypróbować płatną wersję jej pakietu zabezpieczającego. Przedmiotem tej promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji Comodo Internet Security Pro 2011 aż przez rok. Firma Comodo zrobiła nam tym samym prezent o wartości 50$, bo tyle właśnie kosztuje licencja wraz z roczną subskrypcją. Pakiet posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

Comodo Internet Security Pro 2011 to pakiet zabezpieczający, zapewniający kompleksową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami płynącymi z sieci. W pakiecie tym znajdziemy wszystkie podstawowe składniki, które taki program zabezpieczający posiadać powinien.

Comodo Internet Security Pro 2011 został wyposażony w znany i ceniony firewall autorstwa firmy Comodo, który jest ciągle rozwijany i udoskonalany, a także stanowi chlubę tego producenta. Oczywiście nie mogło też zabraknąć skanera antywirusowego, którego jakość pracy jest dobra, choć użytkownicy narzekają, że zdarzają mu się fałszywe alarmy oraz nieradzi sobie on z wykrywaniem niektórych bardzo świeżych wirusów i złośliwych kodów.

W Comodo Internet Security Pro 2011 znajdziemy także automatyczny moduł piaskownicy pozwalający na wyizolowanie potencjalnie niebezpiecznych aplikacji do oddzielnego, wirtualnego środowiska, tak by w razie zagrożenia nie uszkodziły zainstalowanego na komputerze systemu operacyjnego. Produkt ten posiada także moduł chroniący przed zagrożeniami spyware, a także umożliwia działanie pakietu w oparciu o technologię chmury.

Jedyną różnicą pomiędzy darmową wersją pakietu zabezpieczającego firmy Comodo, a pakietem będącym przedmiotem tej promocji, jest dodatkowe wsparcie techniczne w płatnej wersji. Dodatkowo wersja Pro zawiera ciekawą gwarancję ze strony producenta, który zobowiązuje się do wypłaty do 500$ w przypadku gdyby pakiet ten nie uchronił naszego komputera przed którymś z zagrożeń co w efekcie spowodowało uszkodzenie systemu bądź unieruchomienie komputera. Niestety gwarancja ta jest ograniczona tylko do klientów zamieszkujących na terytorium Stanów Zjednoczonych.

Comodo Internet Security Pro 2011 może działać na komputerach z systemami operacyjnymi Windows XP, Vista oraz Windows 7 (wersje 32- oraz 64-bitowe). Wielkość pliku instalacyjnego to ok. 35 MB lub 60 MB w przypadku instalatora zawierającego zarówno 32- jak i 64-bitową wersję programu.

Jak zdobyć Comodo Internet Security Pro 2011 na rok za darmo?

Wystarczy odwiedzić strony serwisu producenta i pobrać interesujący nas plik instalacyjny.

Strona promocji


5 komentarzy to “Comodo Internet Security Pro 2011 na rok za darmo”

 1. Ptoku pisze:

  A czy wiadomo jest do kiedy należało by zainstalować ten program? Mam jeszcze 70 dni Emsisoft Anti-Malware i na razie na Emsisoft bym pojechał do końca (by się nie gryzły) a później z chęcią używał bym tego programu. Z tego co wiem klucz jest wbudowany ale pewnie jest jakiś haczyk uniemożliwiający ponowną instalację. Inaczej można było by sobie zainstalować program w dowolnym terminie na roczek, po roczku format i znów mieć na roczek i tak w kółko…
  Interesująca promocja, tym bardziej, że korzystam właśnie teraz z fireewalla (freware) tej firmy i trzeba przyznać, że jest naprawdę bardzo dobry.

 2. admin pisze:

  Niestety na temat ram czasowych nic nie wiadomo, nie ma nawet żadnej odpowiedzi na oficjalnym forum Comodo. Jak zwykle najlepiej pobrać instalkę i próbować ją instalować gdy stanie się potrzebna ;)
  Co do samego pakietu to jest on całkiem fajny, mam go zainstalowanego na jednej z maszyn. Faktem jest, że ma on jeszcze problemy z wykrywaniem wszystkich zagrożeń i potrafi coś przepuścić (szczególnie jeśli chodzi o nowe zagrożenia).

 3. AQ pisze:

  ściągnij i zainstaluj kiedy będzie ci wygodnie. Program odlicza dni dopiero od chwili instalacji o czym informuje na specjalnym liczniku umieszczonym w programie. Warto bo nie obciąża systemu i jest całkowicie spolszczony.

 4. Ptoku pisze:

  Czyli to coś jakby trial tylko, że na rok? :)) Miałem kiedyś Spy Sweeper jako promocyjny trial także na roczek (albo pół) :) Dało się go instalować parokrotnie i licencja była zawsze liczona od samego początku. Warunek jednak był taki, że system musiał być na nowo postawiony :D No ale raz na rok można się poświecić i przeinstalować system ;)
  Comodo to fajna sprawa, jeśli będzie działać gdy już mi się licka na Emsisoft skończy, to nie ukrywam, że się ucieszę :) Będę go używał jako jedną z wielu warstw ochrony, więc jakieś tam drobne mankamenty skanera na razie mnie nie zniechęcają. Zaporę mają bardzo dobrą. Nie liczyłem na coś takiego, spodziewałem się, że to będzie zapora typu Ashampoo Firewall :) I się mocno zdziwiłem :)
  Pozdrawiam :)

 5. Anonim pisze:

  Podobnie myślę z tym liczeniem dni licencji. Przy postawieniu na nowo systemu będzie można dłuuuuuuugo ciągnąć :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.