Extract Any Mail za darmo

Dodał: admin maj - 15 - 2011

extract-any-mail Nową promocję darmowego oprogramowania przygotował również serwis Brother Giveaway. Tym razem w trzydniowej ofercie promocyjnej do wzięcia jest narzędzie, przeznaczone dla osób posiadających ogromne zbiory e-maili i chcących szybko „wyciągnąć” z nich dane kontaktowe. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Extract Any Mail. Standardowa cena tego produktu została ustalona na 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna przez 3 dni od chwili publikacji – do 18 maja do godz. 7:00 rano.

Extract Any Mail jest programem, który według słów producenta, przeznaczony jest przede wszystkim do osób posiadających skrzynki odbiorcze poczty elektronicznej z dużą ilością danych w postaci np. ponad 100 000 wiadomości e-mail. Dla osób prowadzących firmy taka liczba e-maili to ogromna baza potencjalnych klientów. Ręczne wyciągnięcie dany kontaktowych z takiej ilości wiadomości zajęłoby jednak lata świetlne. Na szczęście Extract Any Mail rozwiązuje ten problem.

Extract Any Mail pozwoli nam na wydobycie danych kontaktowych bez potrzeby mozolnego przeczesywanie tysięcy e-maili i ściągania gigabajtów danych, w szczególności gdy e-maile posiadają załączniki. Aplikacja pozwala na zbieranie danych kontaktowych z pól: do, DW, UDW, a nawet z samej treści wiadomości.

Extract Any Mail obsługuje zarówno protokół POP3 jak i IMAP. Produkt został wyposażony we wsparcie dla najpopularniejszych skrzynek poczty elektronicznej jak gmail, yahoo mail, hotmail, aol i wiele innych. Produkt ten do swojego działania wymaga system Windows z zainstalowanym środowiskiem .Net Framework 2. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.2 MB.

Jak zdobyć Extract Any Mail za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji w serwisie producenta programu i wypełnić krótki formularz rejestracyjny.

Strona promocji


1 komentarz to “Extract Any Mail za darmo”

  1. sebh92 pisze:

    Kto mi powie na ile jest licencja?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.