f-secure-internet-security-2011 Niemiecki oddział firmy F-Secure przygotował nową promocję dla subskrybentów swojego newslettera i pozwalającą na zdobycie darmowej ochrony antywirusowej od tego producenta. Przedmiotem promocji jest legalny darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji programu F-Secure Internet Security 2011 przez pół roku. Przypominam, że zakup tego pakietu wraz z roczną subskrypcją wiąże się obecnie z wydatkiem 169 zł. Klucz działa również z polską wersją językową produktu. Licencja ważna do 31 października 2011 r.

F-Secure Internet Security 2011 to znany i lubiany pakiet zabezpieczający zapewniający kompleksową ochronę przed wszystkimi typami szkodliwego oprogramowania, w najnowszej możliwej wersji.  Myślę, że większość czytelników wie czego spodziewać się po tym produkcie, nie będę więc się rozpisywał zbyt mocno. Poniżej kilka głównych cech produktu, którymi chwali się producent:

 • Oprogramowanie jest lekkie, dlatego nie odczujesz jego działania.
 • Łatwa instalacji i prosta obsługa, dzięki którym nie musisz nic konfigurować.
 • Całkowita ochrona zapewnianaprzezF-Secure Internet Security 2011 zabezpiecza komputer przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, dzięki stałym aktualizacjom i najnowszej technologii zapewniania bezpieczeństwa.
 • Bezpieczna zapora, czyli firewallblokujący intruzom dostęp do komputera.
 • Ochrona przeglądania, automatycznie blokuje szkodliwe witryny, umożliwiając bezpieczne korzystanie z internetu.
 • Filtry spamu i phishingu zapobiegają otrzymywaniu niechcianych wiadomości, które wypełniają skrzynkę pocztową lub próbują służą do kradzieży dane osobowe.
 • Ochrona rodzicielska, zapewnia zaawansowaną ochronę dzieci i pozwala najmłodszym bezpiecznie korzystać z internetu, zgodnie z ustawieniami określonymi przez rodziców.

Firma F-Secure chwali się również nagrodami i wyróżnieniami jakie otrzymał ich pakiet zabezpieczających. Wprawdzie dotyczą one poprzedniej wersji produktu – F-Secure Internet Security 2010 jednak stanowią jakiś wyznacznik jakości programu. F-Secure Internet Security otrzymał m.in nagrodę VB100 od serwisu virusbtn.com, nagrodę Adavanced + za wykrywanie zagrożeń na żądanie od AV-Comparatives oraz nagrodę Najlepszy wybór pod względem funkcji i szybkości działania od czasopisma Komputer Świat.

Jak zdobyć F-Secure Internet Security 2011 za darmo?

Informacje o promocji zostały wysłane za pośrednictwem newslettera firmy, a także zostały opublikowane na publicznych zasobach serwisu F-Secure. Treść newslettera z kluczem licencyjnym oraz linkiem do pobrania pliku instalacyjnego możemy odczytać korzystając z linku poniżej.
Oczywiście wszyscy zainteresowani promocjami produktów F-Secure powinni stać się subskrybentami newslettera by tego typu informacje otrzymywać wprost na własną skrzynkę e-mail.

Strona promocji


2 komentarze to “F-Secure Internet Security 2011 na pół roku za darmo”

 1. AQ pisze:

  Niech nie przesadzają z tą lekkością. Zainstalowałem i wyraźnie dało się odczuć obecność pakietu mimo, że mój komputer ma sporo wolnych zasobów. Bardzo rozbudowany nie przeczę, całkowicie spolszczony ale to tylko kolejny zamulacz do tego słono płatny po promocji.

 2. mariusz pisze:

  super program warto go uzywac

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.