GOTD: AnyPic Image Resizer Pro za darmo

Dodał: admin maj - 8 - 2011

anypic-image-resizer-pro Wejście w dniu dzisiejszym na witrynę serwisu GOTD zaowocuje możliwością uzyskania oprogramowania, będącego produktem firmy AnyPic Soft i – wbrew swojej nazwie – nie służącego wyłącznie do szybkiej zmiany rozmiarów zdjęć i obrazków. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AnyPic Image Resizer Pro w wersji 1.1.0. Zakup tego narzędzia na stronie producenta wiąże się z wydatkiem 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Jak zwykle czasu na skorzystanie z oferty jest niewiele: będzie ona aktywna do jutra – 9 maja, do godz. 9:00 rano.

AnyPic Image Resizer Pro to narzędzie, które oprócz tytułowej zmiany rozmiaru cyfrowych zdjęć i obrazków pozwala również na ich konwersję oraz dodawanie znaków wodnych. Taka funkcjonalność w połączeniu z możliwością pracy w trybie wsadowym pozwala na automatyczne przetwarzanie setek zdjęć w jednej chwili.

Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty zapisu plików graficznych, takie jak m.in. JPEG, BMP, TIFF, PNG, PSD, GIF, TGA, RAW. Twórcy AnyPic Image Resizer Pro postawili na szybkość jego działania, a także łatwość obsługi, dzięki czemu program będzie prosty w użyciu zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

AnyPic Image Resizer Pro posiada wsparcie dla procesorów wielordzeniowych, dzięki czemu proces konwersji jest jeszcze szybszy. Aplikacja pozwala na indywidualne dopasowanie przeróżnych parametrów obrazków przed ich konwersją, a także podejrzenie jak zmiany te będą wyglądać.

AnyPic Image Resizer Pro może pracować pod kontrolą systemów operacyjnych Windows 2000, XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.89 MB.

Jak zdobyć AnyPic Image Resizer Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.