GOTD: Aviosoft Video Converter Professional

Dodał: admin maj - 3 - 2011

aviosoft-video-converter-pro Choć u nas w Polsce obchodzimy kolejne święto, to administratorzy Giveaway of the Day nie mają wolnego i proponują nam dziś nową promocję pozwalającą na wzięcie narzędzia do konwersji plików wideo, produkcji firmy Aviosoft. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aviosoft Video Converter Professional. Produkt ten możemy nabyć również poprzez stronę producenta po standardowej cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 4 maja, do godz. 9:00 rano.

Aviosoft Video Converter Professional to jeden z wielu dostępnych na rynku programów służących do konwersji plików wideo. Produkt oferowany w tej promocji to aplikacja będąca kompromisem pomiędzy darmową wersją programu oznaczoną dodatkiem Free oraz bardziej bogatą w funkcję wersją oznaczoną jako Ultimate.

Producent chwali się, że Aviosoft Video Converter Professional to prosta w obsłudze, szybka i stabilna aplikacja pozwalającą na wykonanie konwersji klipów wideo nawet przy pomocy zaledwie jednego kliknięcia myszką. Program pozwoli nam na przetworzenie strumienia wideo i ścieżki audio do postaci czytelnej dla urządzeń przenośnych, takich jak np. Apple iPad, iPod, iPhone, Sony PSP, BlackBerry, HTC, Nokia, Archos.

W Aviosoft Video Converter Professional nie mogło również zabraknąć narzędzi pozwalających na dzielenie, łączenie oraz przycinanie klipów wideo. Znajdziemy tu także moduł pozwalający na wyodrębnianie ścieżek dźwiękowych i ich zapis w formatach MP2, MP3, AAC, AC3. Aviosoft Video Converter Professional posiada możliwość tworzenia pokazów slajdów ze zdjęć oraz pobierania klipów wideo z serwisów hostujących tego typu materiały.

Aviosoft Video Converter Professional wymaga do swojego działania systemu operacyjnego Windows w wersji XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 19.9 MB.

Jak zdobyć Aviosoft Video Converter Professional za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.