GOTD: Bandicam za darmo

Dodał: admin maj - 10 - 2011

bandicam Nowej promocji nie mogło również zabraknąć w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day. Dzisiejszy dzień to szansa na zdobycie oprogramowania do przechwytywania i nagrywania obrazu z komputera, produkcji Bandisoft.om. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Bandicam. Narzędzie to możemy także zakupić na stronie producenta w cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czas na zgarnięcie darmowej licencji jest ograniczony. Oferta ważna do jutra – 11 maja, do godz. 9:00 rano.

Bandicam to wydaje narzędzie do nagrywania plików wideo z obrazem pochodzącym z ekranu komputera, dzięki któremu przechwycimy obraz z pulpitu, gier i odtwarzanych filmów. Jak zapewnia producent, program ten potrafi nagrywać obraz w wysokiej jakości przy mniejszym – niż w konkurencyjynch produktach – zużyciu zasobów systemowych i spadku ogólnej wydajności komputera.

Dzięki Bandicam bez trudu nagramy filmy zawierające obraz z gier jak np. World of Warcraft, Minecfraft, witryn internetowych, programu Skype, iTunes, z kamerki internetowej czy innych źródeł obrazu. Aplikacja potrafi również nagrywać w wysokich rozdzielczościach aż do 2560×1600 (program posiada wsparcie dla standardu full HD 1080p). Według zapewnień producenta tak przygotowany materiał możemy wrzucić bezpośrednio do serwisu YouTube bez potrzeby wykonywania dodatkowej konwersji. Produkt obsługuje format AVI 2.0, dzięki czemu ograniczeniem wielkości nagrywanego wideo jest wielkość posiadanego przez nas dysku.

Bandicam może pracować pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista, a także Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.74 MB.

Jak zdobyć Bandicam za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.