GOTD: Easy Clone Detective za darmo

Dodał: admin maj - 11 - 2011

easy-clone-detective Sprawdźmy co nowego przygotowali dla nas administratorzy GOTD. Dzisiaj w serwisie tym dostępne jest oprogramowanie firmy Refero Group Software pozwalające na przeszukiwanie zasobów komputera pod kątem zdublowanych plików. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Easy Clone Detective. Udział w dzisiejszej promocji pozwoli nam zaoszczędzić 25$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 12 maja, do godz. 9:00 rano.

Easy Clone Detective jest ekstremalnie prostą w obsłudze aplikacją służącą do wyszukiwania zdublowanych plików na dyskach komputera. Producent zapewnia, że największą siłą tego narzędzia jest bardzo szybki algorytm wyszukujący duplikaty. Dzięki temu jesteśmy w stanie w stosunkowo krótkim czasie zidentyfikować dużą liczbę duplikatów bez potrzeby ręcznego ślęczenia nad kolejnymi folderami czy oczekiwania w nieskończoność na rezultaty pracy programu.

Easy Clone Detective został wyposażony w kilka ścieżek postępowania ze znalezionymi duplikatami. Program pozwala na przeniesienie znalezionych plików do określonego folderu, przeniesienie do systemowego kosza, bądź też wykasowanie tych danych z dysku. Produkt posiada wsparcie również dla plików o rozmiarze przekraczającym 4 GB. Easy Clone Detective posiada także ciekawą funkcję eksportu listy znalezionych duplikatów do dokumentów o różnych formatach, m.in. docx, xlsx, html, xml.

Easy Clone Detective jest zdolny do działania pod kontrolą systemów operacyjnych Windows NT, Millenium, XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.03 MB.

Jak zdobyć Easy Clone Detective za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Easy Clone Detective za darmo”

  1. AQ pisze:

    Już kiedyś coś podobnego wyczyściło mi sporo cennych danych i na samą myśl o użyciu tego narzędzia przechodzą po mnie ciarki.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.