GOTD: Fantastic Flame Screensaver za darmo

Dodał: admin maj - 29 - 2011

fantastic-flame-screensaver Co ciekawego przygotowali nam administratorzy serwisu GOTD na niedzielę? Tym razem nie będzie to typowy program komputerowy, a składnik systemu umilający pracy z komputerem. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja wygaszacza ekranu Fantastic Flame Screensaver. Produkt ten jest oferowany standardowo w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna tylko do jutra – 30 maja, do godz. 9:00 rano.

Fantastic Flame Screensaver jest wygaszaczem ekranu dla systemów Windows, który prezentuje interesujący efekt płomienia. Dzięki temu produktowi możemy stworzyć wygaszacz, który podpali wszystkie elementy naszego pulpitu imitując efekt żywego ognia, żarzenia oraz wydzielania się dymu.

Ale na tym nie koniec. Fantastic Flame Screensaver posiada rozbudowane i dobrze organizowane okno opcji, gdzie znajdziemy możliwość definiowania tła które będzie płonąć, wybierając spośród około 40 przygotowanych przez producenta grafik, oraz dobierać rodzaj płomienia spośród 70 stylów. Daje to w sumie setki możliwych kombinacji, dając możliwość uzyskania indywidualnego efektu końcowego.

Jak zdobyć Fantastic Flame Screensaver za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.