GOTD: Fantasy Clock Animated Wallpaper

Dodał: admin maj - 15 - 2011

fantasy-clock-wallpaper Ciekawi co na sam koniec tygodnia przygotowali administratorzy serwisu Giveaway of the Day? Niestety tym razem nie będzie to typowy program w bezpłatnej promocji, a mogąca upiększyć nasz system Windows animowana tapetę pulpitu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa tapeta Fantasy Clock Animated Wallpaper. Jeżeli komuś wpadłby do głowy pomysł zakupu tego produktu na standardowych warunkach, musi liczyć się z wydatkiem 8$. Zainteresowani produktem powinni reagować szybko, bo oferta jest ważna jedynie do jutra – 16 maja, do godz. 9:00 rano.

Fantasy Clock Animated Wallpaper to animowana tapeta pulpitu przeznaczona dla systemów Windows. Co przedstawia animacja prezentowana w tym produkcie? Producent tej tapety określa ją jako spokojny fantastyczny ogród z umieszczonym tam animowanym zegarem, latającymi dookoła motylami, kołyszącą się trawą i przebijającymi się przez koronę drzewa promieniami słońca.

Cóż więcej można powiedzieć o tym produkcie? Mam nadzieję, że powyższy opis wraz z miniaturką pokazującą jak w rzeczywistości wygląda animacja prezentowana przez ten produkt pozwoli Wam podjąć decyzję, czy rzeczywiście można się skusić i skorzystać z tej promocji.

Według informacji udostępnionych przez producenta, Fantasy Clock Animated Wallpaper będzie działał poprawnie na komputerach wyposażonych w system operacyjny Windows XP, Vista, Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 2.16 MB.

Jak zdobyć Fantasy Clock Animated Wallpaper za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.