GOTD: Game Booster Premium 2 za darmo

Dodał: admin maj - 26 - 2011

iobit-game-booster-2 Dziś coś dla fanów gier komputerowych. Serwis GOTD wspólnie z firmą IOBit przygotował ofertę narzędzia służącego do optymalizacji pracy komputera pod kątem korzystania z gier komputerowych. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Game Booster Premium w wersji 2.31. Firma IOBit oferuje ten produkt w standardowej cenie 10$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Czas na skorzystanie z oferty jest ograniczony do jutra – 27 maja, do godz. 9:00 rano.

IObit Game Booster Premium 2 został zaprojektowany jako odpowiedź na potrzeby graczy komputerów chcących wycisnąć jak największą wydajność z własnego komputera. Celem takiego działania jest oczywiście możliwość uruchamiania coraz nowszych i coraz bardziej wymagających gier. Zadaniem Game Boostera jest właśnie zoptymalizowanie systemu przed uruchomieniem ulubionej gry, tak by nie miała ona żadnych problemów z działaniem.

W jaki sposób ten program przyspiesza komputer? Istota działania IObit Game Booster Premium 2 sprowadza się do wyłączenia zbędnych procesów działających w tle, wyczyszczenia pamięci RAM oraz optymalizacji zużycia procesora. Wynikiem tych operacji ma być widoczny wzrost szybkości działania gier.

Jak zapewnia producent tego programu, jego użycie sprawi, że gry będą uruchamiały się szybciej. Pozbędziemy się również będącego zmorą graczy zjawiska określanego jako „lagi” . Po zakończeniu rozgrywki wystarczy wykonać jedno kliknięcie, by wyłączone wcześniej komponenty zostały przywrócone do stanu pierwotnego.

Game Booster Premium 2 może pracować pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/ 2000. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.45 MB.

Jak zdobyć Game Booster Premium 2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.