GOTD: NeoPaint za darmo

Dodał: admin maj - 9 - 2011

NeoPaint Dzięki współpracy producenta oprogramowania, firmy NeoSoft Corp.  z serwisem Giveaway of the Day, znajdziemy tam dzisiaj promocję pozwalającą na uzyskanie rozbudowanego narzędzia do edycji grafiki rastrowej i wektorowej. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu NeoPaint. Skorzystanie z dzisiejszej oferty pozwoli nam zaoszczędzić 45$, bo na tyle właśnie został wyceniony ten produkt. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest aktywna jedynie przez krótki czas i wygaśnie jutro – 10 maja o godz. 9:00 rano.

Według zapewnień producenta NeoPaint jest produktem, który pozwoli nam odkryć swoją artystyczną duszę i spróbować własnych sił w tworzeniu i edycji grafiki komputerowej. Program ten został wyposażony w nieco ascetyczny interfejs użytkownika mogący w pierwszej chwili odstraszać, ale po oswojeniu się z nim zyskujemy dostęp do wielu użytecznych funkcji.

NeoPaint został bowiem wyposażony w szereg narzędzi pozwalających na zaawansowane prace nad grafiką rastrową i wektorową. Mamy tu więc dostęp m.in. do narzędzi do retuszu grafiki, różnorodnych pędzli, mask i warstw oraz wielopoziomowego systemu cofania ostatnich operacji. Lista dostępnych funkcji jest naprawdę spora.

Producent zapewnia, że interfejs użytkownika jest bardzo prosty w obsłudze, pozwalając na pracę z programem zarówno początkującym jak i zaawansowanym użytkownikom. Aplikacja jest lekka i nie obciąża w znaczący sposób zasobów komputera.

NeoPoint może pracować pod kontrolą systemów operacyjnych Windows 95/ 98/ Me/ NT4/ 2000/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.39 MB.

Jak zdobyć NeoPaint za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.