GOTD: PDF To JPG 2 za darmo

Dodał: admin maj - 23 - 2011

pdf-to-jpg Dziś w serwisie Giveaway of the Day kolejna promocja oprogramowania do konwersji dokumentów w formacie PDF. Tym razem do wzięcia jest narzędzie, które pomoże przetworzyć dokumenty PDF do postaci plików graficznych. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDF To JPG w wersji 2. Produkt ten został wyceniony na 40$ i taką kwotę możemy zaoszczędzić korzystając z tej oferty. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 24 maja, do godz. 9:00 rano.

PDF To JPG 2 to program służący do szybkiej konwersji dokumentów w formacie PDF do postaci plików graficznych w formatach JPG, TIF, BMP, PNG oraz GIF. Producent wskazuje, że produkt ten pozwala użytkownikowi na indywidualne dostrajanie parametru DPI w tworzonych obrazkach, a także daje możliwość konwersji wybranego zakresu stron z konwertowanego dokumentu.

W PDF To JPG 2 nie mogło zabraknąć również opcji konwersji dokumentów w trybie wsadowym, dzięki czemu program potrafi przetwarzać setki dokumentów jednocześnie.

PDF To JPG 2 do swojego działania wymaga zainstalowanego systemu operacyjnego Microsoft Windows w wersji XP/ 2000/ Vista/ 7/ 2003/ ME. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.84 MB.

Jak zdobyć PDF To JPG 2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.