GOTD: Photo Stamp Remover 3.1 za darmo

Dodał: admin maj - 6 - 2011

photo-stamp-remover-3 Przed nami już prawie kolejny weekend, który można wykorzystać do rozwijania pasji fotograficznych i późniejszej edycji naszych zdjęć. W takim wypadku przydać się może narzędzie do usuwania znaków wodnych automatycznie dodanych dat czy innych szpecących artefaktów. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Photo Stamp Remover w wersji 3.1. Producent wycenił wartość tego narzędzia na nieco ponad 12$. Produkt posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Skorzystać z tej promocji można jedynie do jutra – 7 maja, do godz. 9:00 rano.

Photo Stamp Remover 3.1 będący produktem firmy SoftOrbis jest prostym w obsłudze narzędziem do łatwego usuwania niepotrzebnych elementów zdjęć obniżających jego wartość estetyczną i artystyczną ;) Aplikacja ta oprócz usuwania wtopionych w zdjęcie znaków wodnych czy automatycznie dodanych przez aparat fotograficzny dat, pozwala także na pozbycie się plam, rys, zachlapań czy innych elementów, które potrafią skutecznie oszpecić dobrą fotografię.

Photo Stamp Remover 3.1 według zapewnień producenta oferuje zupełnie zautomatyzowany proces usuwania niechcianych elementów. Produkt ten wyposażony został bowiem w inteligentny algorytm wypełniający uszkodzony fragment zdjęcia za pomocą tekstury wygenerowanej z otaczających go pikseli, tak że wypełniona przestrzeń będzie wyglądać naturalnie.

SoftOrbis wskazuje także, że korekta wykonywana za pomocą narzędzi klonowania, która do tej pory zajmowała nam kilka godzin, teraz może być wykonana w zaledwie minutę, dzięki funkcjonalności Photo Stamp Remover 3.1.

Photo Stamp Remover 3.1 może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows 2000, XP, 2003, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.44 MB.

Jak zdobyć Photo Stamp Remover 3.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.