GOTD: SoftOrbits Flash Drive Recovery 1.3

Dodał: admin maj - 16 - 2011

softorbits-flash-drive-recovery Na początek nowego tygodnia administratorzy serwisu GOTD wspólnie z firmą SoftOrbits, serwują nam promocję pozwalającą na zdobycie darmowego narzędzia do odzyskiwania utraconych plików z pamięci flash. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SoftOrbits Flash Drive Recovery w wersji 1.3. Standardowa cena tego produktu nie jest wygórowana i wynosi obecnie nieco ponad 9$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 17 maja, do godz. 9:00 rano.

SoftOrbits Flash Drive Recovery 1.3 jest narzędziem do odzyskiwania utraconych danych z wszelkich nośników danych opartych na pamięci flash. Produkt ten pozwoli przywrócić pliki z odtwarzaczy MP3, pendrive, kart pamięci, przenośnych dysków i innych nośników tego typu.

Według zapewnień producenta SoftOrbits Flash Drive Recovery 1.3 jest w stanie przywrócić wszystkie uszkodzone bądź usunięte zdjęcia, pliki muzyczne, filmy, dokumenty oraz pliki innych typów. Co więcej, program potrafi odzyskać dane nawet wówczas, gdy nośnik pamięci został już sformatowany.

Z opisu opublikowanego na stronie SoftOrbits wynika, że produkt ten jest naprawdę prosty w obsłudze i jego użytkownicy nie są zmuszeni do ustawiania dziesiątek skomplikowanych ustawień. SoftOrbits Flash Drive Recovery 1.3 został wyposażony w łatwy w obsłudze kreator pozwalający na automatyczne odzyskiwanie utraconych zdjęć.

SoftOrbits Flash Drive Recovery 1.3 został przygotowany do działania z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.24 MB.

Jak zdobyć SoftOrbits Flash Drive Recovery 1.3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: SoftOrbits Flash Drive Recovery 1.3”

  1. AQ pisze:

    Z tego co widzę to aplikacja posiada jedynie instalator w polskiej wersji językowej, ale i tak jest prosta w obsłudze.

  2. admin pisze:

    Rzeczywiście po polsku jest jedynie instalator. Chociaż trzeba przyznać, że program posiada sporo różnych lokalizacji językowych, wśród których nie znalazła się niestety polska.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.