GOTD: StudyX za darmo

Dodał: admin maj - 7 - 2011

studyx Pora również zajrzeć do serwisu Giveaway of the Day, by dowiedzieć się co ciekawego przygotowali nam administratorzy tym razem. Okazuje się, że do wzięcia jest dziś program produkcji Jeff Computers przeznaczony dla uczniów i studentów do wspomagania ich nauki. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu StudyX. Zakup tego produktu na standardowych warunkach wiąże się z wydatkiem w wysokości 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest limitowana czasowo i będzie aktywna jedynie do jutra – 8 maja, do godz. 9:00 rano.

StudyX jest programem, a właściwie część recenzentów określa ten produkt jako grę edukacyjną, która będzie pomocna przy nauce języków obcych oraz do różnego rodzaju sprawdzianów czy testów. Producent tej aplikacji, chwali się, że pozwoli ona na uzyskanie bardzo dobrych wyników w krótszym czasie niż w przypadku nauki konwencjonalnymi metodami.

StudyX jest programem uniwersalnym pozwalającym na zgłębianiu wiedzy z zakresu języków obcych, przedmiotów humanistycznych czy przedmiotów ścisłych. Produkt ten został wyposażony także w mechanizmy umożliwiające ćwiczenie pamięci poprawiając tym samym efektywność nauki.

Produkt ten posiada wbudowaną bazę materiału do nauki, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by do programu wprowadzić również własny materiał. StudyX posiada czytelny i prosty w obsłudze interfejs, który nie powinien sprawić problemów żadnemu użytkownikowi. Aplikacja do poprawnego działania wymaga obecności systemu operacyjnego Windows XP, Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.67 MB.

Jak zdobyć StudyX za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.