GOTD: True Time Tracker za darmo

Dodał: admin maj - 18 - 2011

true-time-tracker W dniu dzisiejszym na stronach GOTD na wszystkich łowców darmowych licencji czeka promocja oprogramowania firmy ExtraSpy Software, które pomoże nam kontrolować czas spędzany przed ekranem komputera. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu True Time Tracker. Standardowo produkt ten jest oferowany w sprzedaży w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Czas na skorzystanie z promocyjnej oferty jest jak zwykle ograniczony. Akcja zostanie zakończona jutro – 19 maja, o godz. 9:00 rano.

True Time Tracker to program przeznaczony dla wszystkich, którzy uświadamiają sobie, że zbyt dużo czasu spędzają przed ekranem komputera i chcieliby odpowiednio zarządzać tym czasem. Zastanawiacie się w jaki sposób wykorzystujecie czas poświęcony na pracę z komputerem? Jakich programów najczęściej używacie i jakie strony internetowe absorbują najwięcej waszej uwagi? Jak często robicie przerwy, żeby pograć w gry, obejrzeć film, przejrzeć pocztę internetową czy porozmawiać poprzez komunikator internetowy? Ile czasu spędzacie na efektywnej pracy, a jaka część dnia jest marnowana na bezsensowne czynności? Odpowiedzi na te pytania da nam właśnie True Time Tracker.

True Time Tracker został wyposażony w możliwość tworzenia bogatych w dane raportów, które pozwolą przeanalizować sposób naszej pracy i wyeliminować niepotrzebne czynności. Produkt ten potrafi także tworzyć automatyczne zrzuty ekranu oraz klipy wideo, będące zapisem naszej aktywności na komputerze. Producent postarał się także, by True Time Tracker mógł pracować w trybie niewidocznym dla użytkownika komputera, tak by kontrolować wykorzystanie maszyny podczas naszej nieobecności.

True Time Tracker może pracować pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 2000/ XP/ NT/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 15.8 MB.

Jak zdobyć True Time Tracker za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.