iCare Data Recovery za darmo

Dodał: admin maj - 31 - 2011

icare-data recovery Firma iCare Recovery Software stwarza kolejną szansę na zdobycie swojego oprogramowania do odzyskiwania przypadkowo utraconych bądź skasowanych danych. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu iCare Data Recovery. Skorzystanie z tej oferty pozwoli nam zaoszczędzić aż 70$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czasu na skorzystanie z oferty jest niewiele – jest ona ważna jeszcze tylko dziś, 31 maja.

iCare Data Recovery  to jedno z tych narzędzi, które warto trzymać w pogotowiu na dysku twardym, by w razie nagłej awarii lub przypadkowego skasowania pliku móc szybko przywrócić utracone dane. Program pomoże nam m.in w przypadku awarii takich jak: błędy odczytu dysku twardego, sformatowanie dysku, uszkodzenie MBR, bad boot sector, niedostępność dysku twardego, nieczytelność partycji, usunięcie partycji, błąd działania aplikacji do zarządzania partycjami np. Partition Magic lub Norton Ghost, atak wirusa, itd.

iCare Data Recovery pozwala na odzyskiwanie danych z dysków twardych, dysków zewnętrznych, kart pamięci, pendrive-ów, odtwarzaczy MP3/MP4 oraz innych napędów i nośników podłączonych do komputera (z wyjątkiem CD/DVD). Warto zaznaczy, że narzędzie to nie posiada ograniczeń co do obsługiwanych systemów plików. Aplikacja poradzi sobie nawet z odczytaniem danych w stanie surowym.

Jak zdobyć iCare Data Recovery  za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji. Znajdziemy tam zarówno odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego programu jak i klucz licencyjny, którego należy użyć podczas rejestracji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.