kaspersky-pure-total-security Jeżeli komuś z czytelników kończy się właśnie licencja na program antywirusowy i jest dodatkowo miłośnikiem oprogramowania marki Kaspersky to mam dla niego świetną wiadomość. Otóż dzisiaj dziennik Rzeczpospolita promuje tą markę i rozdaje legalne i darmowe klucze licencyjne uprawniające do korzystania z pełnej wersji Kaspersky Pure Total Security 2011 przez 90 dni. Produkt ten posiada oczywiście interfejs w polskiej wersji językowej. Licencja oferowana jest za darmo. Jedynym kosztem jest koszt zakupu dzisiejszego wydania dziennika – 7,99 zł.
Aktualizacja: 11:20

Firma Kaspersky musi chyba sobie chwalić współpracę z wydawcą dziennika Rzeczopospolita, gdyż produkty tej firmy pojawiają się cyklicznie w podobnych promocjach tworząc już swego rodzaju tradycję. Tym razem jednak producent Kasperskiego nie zaoferował nam pakietu Kaspersky Internet Security, a swoje nowe dziecko – Kaspersky Pure Total Security.

Kaspersky Pure Total Security to nowe rozwiązanie w dziedzinie pakietów zabezpieczających oferujących kompleksową ochronę komputera. Jak chwali się producent, pakiet ten to zupełnie nowa jakość. Koncentruje bowiem on w sobie wszystkie niezbędne narzędzia, które pomogą przemienić komputer w cyfrową twierdzę.

Kaspersky Pure Total Security został wyposażony w bardzo dobrze znany już skaner antywirusowy firmy Kaspersky. Nie zabrakło również długo już rozwijanej zapory ogniowej. Produkt zawiera także zaawansowany moduł ochrony rodzicielskiej, ochrony przed spamem oraz mechanizmy zapobiegające wykradaniu poufnych i prywatnych danych.

Na uwagę zasługuje fakt, że w Kaspersky Pure Total Security umieszczono rozbudowany i funkcjonalny menadżer haseł dający możliwość bezpiecznego przechowywania haseł i danych do logowania. Na uwagę zasługuje również moduł pozwalający na skanowanie w poszukiwaniu luk w zabezpieczeniach naszej sieci. Osoby obawiające się o dane przechowywane na komputerze mogą także skorzystać z funkcji szyfrowania cennych danych.

Użytkownicy Kaspersky Pure Total Security cenią sobie ten produkt przede wszystkim za czytelny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika, a także za skuteczność w zwalczaniu złośliwego oprogramowania gwarantowaną marką Kaspersky. Niektórzy z nich wskazują również, że pakiet ten jest mniej ociężały dla systemu niż np. pakiet zabezpieczający Kaspersky Internet Security.

Jak zdobyć Kaspersky Pure Total Security 2011?

Wystarczy zakupić dzisiejsze wydanie Dziennika Rzeczpospolita. Na płytce znajdziemy kod promocyjny, który należy podać w formularzu rejestracyjnym, by uzyskać darmowy klucz licencyjny. Koszt zakupu dziennika z płytką to 7,99 zł. Niestety jeszcze nie wiem jaka jest dokładna wersja produktu oferowanego w tej promocji ani jakie są jej szczegółowe warunki.

Aktualizacja, 11:20:

Tak jak pisałem wcześniej do uzyskania klucza potrzebny jest kod za gazety. By ów klucz był w pełni legalny konieczne jest również posiadanie papierowego wydania Rzeczpospolitej (na  formularzem wspomina się też o Gazecie Giełdy Parkiet).  Klucz licencyjny zostanie przesłany w ciągu 2 dni roboczych od momentu wysłania formularza rejestracyjnego. Licencja jest ważna przez 90 dni od chwili aktywacji, jednak nie dłużej niż do 31 sierpnia 2011 r.

Poniżej odnośnik do formularza:

Strona promocji


8 komentarzy to “Kaspersky Pure Total Security 2011 na 3 miesiące”

 1. Rad pisze:

  Jak ktoś kupił już dzisiejsze wydanie to niech pstryknie zdjęcie opakowania od płytki i wrzuci tu link ;) Promocyjny Kaspersky to ta sama wersja która dostępna jest na stronie producenta czy coś starszego?

 2. lukasz236 pisze:

  Tu masz opis jak zainstalować http://chomikuj.pl/marti.no/Bezpiecze*c5*84stwo/Kaspersky+PURE+Total+Security+(09.05.2011)+*5bPL*5d+*5brejestracja+90dni*5d
  Nie musisz ściągać z tej strony Kasperskiego wystarczy, że ściągniesz ze strony producenta.

 3. hubaiitv pisze:

  A mi na http://promo.kaspersky.com/grupon pisze CampaignClosedpl-PL i czarne tło

 4. vhx pisze:

  Kod z gazety: PURE-081979.

 5. piotr pisze:

  ja kozystam ztej strony

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.